پنج شنبه ١٣ بهمن ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار > اخبار نمایشگاههای خارجی 
اخبار > برگزاری جلسه تخصصی کمیته های ستاد اکسپو 2020 دوبی با حضور دکتر زمانی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه تخصصی کمیته های ستاد اکسپو 2020 دوبی با حضور دکتر زمانی

 

 نشستی با حضور رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه ها و اعضای ستاد اکسپو و مسئولین کمیته های تخصصی ستاد اکسپو 2020 دوبی در جهت هم افزایی و هماهنگی های بیشتر در تالار اصفهان محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه ها ، در این جلسه کمیته های شش گانه ستاد اکسپوی 2020 دوبی با موضوع تبیین اهداف کمیته ها در جهت هم افزایی و هماهنگی بیشتر گزارشی از عملکرد و برنامه های آتی خود را بصورت پاورپوینت ارائه و تشریح کردند.

در ابتدای جلسه مرتضی دیلان دبیر و عضو ستاد اکسپو دوبی گزارشی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در خصوص بروز رسانی و ارائه اطلاعات تکمیلی  به کمیته ها به تفکیک ، تهیه و ارائه پاور پوینت معرفی اکسپو ، انفوگرافیک ، اهداف ، چشم انداز و برنامه ها و ظرفیت های موجود ، شاخصهای اختصاصی سناریوی بازدید با هدف تبیین برنامه ها و شرح وظایف کمیته ها ارائه نمود.

 

در ادامه جلسه دکتر حسن زمانی ضمن تشکر از برگزاری جلسه مذکور و ارائه گزارش های کاربردی مسئولین کمیته ها اظهار داشتند

فعالیت ها و اقدامات متعددی که تاکنون جنبه اجرایی پیدا ننموده است با الویت بندی مناسب و در اسرع وقت بایستی اقدامات اشاره شده ذیل در دستور کار قرار گرفته و عملیاتی شود :

1-تبیین محورهای اساسی و عملیاتی برای هریک از کمیته ها در جلسات ستاد اکسپو و ابلاغ رسمی به مسئولین کمیته ها جهت اجرا و ارائه گزارش به دبیرخانه اکسپو

2-ضرورت بهره مندی از ظرفیت ها و پتانسیل های دستگاه های مرتبط با شرح فعالیت کمیته ها.

3- تشکیل جلسات فی مابین مسئولین کمیته ها با هدف هم افزایی و جلوگیری از تداخل شرح فعالیت و وظایف کمیته ها و تسریع در تهیه محتوا.

 

در  این نشست  هر یک از مسئولین کمیته های شش گانه در قالب پاورپوینت و اسلاید گزارشی از اقدامات صورت گرفته ، برنامه ها و اهداف مورد نظرکمیته خود را بر اساس جدول زمانبدی از پیش تعیین شده ارائه نمودند.


٠٩:٣٢ - چهارشنبه ١٧ دی ١٣٩٩    /    شماره : ٢٣١٩    /    تعداد نمایش : ٣٠٩١BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.