پنج شنبه ١٣ بهمن ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار > اخبار نمایشگاههای خارجی 
اخبار > در اکسپو 2020 دوبی با دیپلماسی قوی اقتصادی موجب جذب سرمایه گذار خواهیم شد


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر زمانی در هفتمین جلسه کمیته اقتصادی اکسپو 2020 دوبی گفت:

در اکسپو 2020 دوبی با دیپلماسی قوی اقتصادی موجب جذب سرمایه گذار خواهیم شد

 

هفتمین جلسه کمیته اقتصادی اکسپو دوبی با حضورمشاور وزیر ، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل  شرکت سهامی نمایشگاه ها ، در این نشست دکتر زمانی گفت : باید کمیته هایی که برگزار می شود با تولید محتوا مناسب و طرح های قوی که قابلیت اجرا دارند بعد از قطعیت به عنوان پیشنهاد به ستاد اصلی اکسپو ارائه دهند.

وی افزود : تلاش مجموعه همکاران ما در شرکت سهامی نمایشگاه ها و ستاد اکسپو این است که از این موقعیت ایجاد شده حداکثر بهره برداری را در جهت تامین منافع ملی دراین رویداد بزرگ جهانی کسب کنیم.

حسن زمانی با تاکید بر نقش بسیار مهم کمیته اقتصادی اکسپو اظهار کرد : طبق شرح وظایفی که برای اعضای کمیته اقتصادی تعیین گردیده انتظارمی رود طرح هایی که به ستاد اصلی اکسپو معرفی می شود از خروجی قوی و ارزش افزوده بالایی برخوردار باشند چرا که طبق برنامه ریزی ستاد اکسپو حداقل 40 درصد ظرفیت پاویون ایران را مباحث مربوط به کمیته اقتصادی تشکیل خواهد داد.

وی در پایان خاطر نشان کرد : در مدت برگزاری اکسپو 2020 دوبی بیشتر اهداف ستاد اکسپو حول محور جذب سرمایه گذار و دیپلماسی قوی اقتصادی خواهد بود و با همکاری وزارت امورخارجه و سایر دستگاه های زیربط در جهت کسب سود و منافع بیشتر ارتباطات خوبی در این راستا فراهم خواهیم کرد.

در این جلسه اعضای کمیته اقتصادی اکسپو 2020 دوبی از سازمان سرمایه گذاری ، وزارت امور خارجه ، سازمان برنامه و بودجه ، اتاق بازرگانی ایران و سازمان توسعه تجارت ایران حضور داشتند و نقطه نظرات خود را بیان نمودند.


١٤:٥٣ - دوشنبه ٢٩ دی ١٣٩٩    /    شماره : ٢٣٤٤    /    تعداد نمایش : ٢٤٦٠BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.