جمعه ٠٦ خرداد ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار > اخبار نمایشگاههای خارجی 
اخبار > برگزاري يكصد و شصت و نهمين جلسه عمومي مجمع جهاني نمايشگاهها ( BIE ) با حضور دكتر زماني


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاري يكصد و شصت و نهمين جلسه عمومي مجمع جهاني نمايشگاهها ( BIE ) با حضور دكتر زماني

يكصد و شصت و نهمين جلسه عمومي مجمع جهاني نمايشگاهها ( BIE ) با حضور دكتر حسن زماني مشاور وزير صنعت – معدن و تجارت، رئيس هيات مديره و مدير عامل شركت سهامي نمايشگاههاي بين الملي ج.ا.ايران و كمسير ژنرال ايران در اكسپوي 2020 دوبي به نمايندگي از كشورمان به صورت وبينار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران، در اين جلسه كه با حضور اعضاي اين مجمع و به صورت مجازي تشكيل شد، در ابتدا گزارشي از نحوه بودجه بندي، عضويت اعضاي جديد ( كشور زيمباوه )، ميزان موفقيت در اطلاع رساني صنعت نمايشگاهي جهان توسط BIE در شبكه هاي اجتماعي و فضاي مجازي و برخي ديگر از مسايل مربوط به اين مجمع ارائه و به سمع و نظر اعضاء رسيد.

در ادامه گزارشي از نحوه آماده سازي و برگزاري اكسپوي 2020 دوبي، ميزان آمادگي كشور ژاپن براي برگزاري اكسپوي 2025 در شهر اوزاكا و همچنين گزارشي از نمايشگاههاي باغباني آمستردام هلند و دوحه قطر در سال 2023 ارائه گرديد.

همچنين گزارشي از نحوه و ميزان آمادگي شهر مينه سوتا در ايالات متحده آمريكا براي برگزاري اكسپوي تخصصي در سال 2027 نيز به حاضرين در جلسه ارائه شد.

در پايان اين نشست نيز كشورهاي روسيه ( شهر مسكو )، اوكراين ( شهر اودسا )، ايتاليا ( شهر رم )، كره جنوبي ( شهر بوسان ) و عربستان سعودي ( شهر رياض ) به عنوان كانديداهايي برگزاري اكسپوي 2030 به معرفي برنامه هاي خود جهت كسب ميزباني اين رويداد پرداختند.

انتهاي خبر/


١٨:٢٣ - سه شنبه ٢٣ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٢٨٦٥    /    تعداد نمایش : ٢٨٠٨BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.