جمعه ٢١ مرداد ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار > اخبار نمایشگاههای استانی 
اخبار > گسترش همکاری های شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و شرکت نمایشگاه های بین المللی کاسپین زنجان


  چاپ        ارسال به دوست

گسترش همکاری های شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و شرکت نمایشگاه های بین المللی کاسپین زنجان

طی دیداری که امروز یکشنبه 12 اردیبهشت ماه 1400 در دفتر مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران برگزار شد، دکتر حسن زمانی و سید رضا قندیلی در خصوص بسط و گسترش همکاری های دوجانبه جهت برگزاری نمایشگاهها به تبادل نظر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، در جلسه ای که با حضور دکتر زمانی مشاور وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، مهندس قندیلی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی کاسپین استان زنجان به همراه دکتر مفیدی رئیس هیات مدیره شرکت نمایشگاههای بین المللی کاسپین برگزار شد طرفین بر لزوم ایجاد هماهنگی و همکاری بیشتر برای برگزاری نمایشگاه ها تاکید نمودند.

در این جلسه قندیلی با بیان این نکته که همکاری با شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران به عنوان متولی اصلی برگزاری نمایشگاه های داخلی و خارجی کشور میتواند در ایجاد همبستگی نمایشگاه های کشور موثر باشد، شرکت نمایشگاه های بین المللی کاسپین را مرکزی توانمند در عرصه نمایشگاهی نامید و ابراز امیدواری کرد تا از ظرفیتهای این مرکز نمایشگاهی در سایه افزایش همکاریهای دوجانبه به نحو احسن بهره برداری شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی کاسپین همچنین از توافق برای همکاری این مجموعه برای مشارکت هر چه بهتر در اکسپوی 2021 دبی در راستای نمایش بهتر ظرفیت ها و قابلیت های استان زنجان به عنوان یکی از قطبهای صنعتی  و مخصوصاً فلزات کشور خبر داد. همچنین ایشان خواستار حمایت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران برای برگزاری بیشتر نمایشگاه های تخصصی در مرکز نمایشگاهی کاسپین استان زنجان و استفاده از امکانات این محل به عنوان یک سرمایه ملی در این استان شد.

قندیلی همچنین به آمادگی کامل برای اجرای پروتکل های بهداشتی برای برگزاری نمایشگاه ها اشاره کرد و گفت به علت شیوع بیماری کرونا مدت 15 ماه است که نمایشگاه زنجان فعالیتی نداشته است که به همین علت بسیاری از مشاغل که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم با این مجموعه در ارتباط بوده اند عملاً بیکار شده اند که امیدواریم با تدابیر شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران به عنوان الگوی نمایشگاه های کشور و در سایه همکاری های متقابل شاهد رونق مجدد این مرکز باشیم.

در این دیدار دکتر زمانی نیز با استقبال از مطرح شدن موضوعات فوق از آمادگی کامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران برای همکاری با مرکز نمایشگاهی کاسپین استان زنجان خبر داد و اعلام نمود که تمام تلاش ما بر این است تا با انجام اقدامات لازم شاهد تعالی صنعت نمایشگاهی در کشور عزیزمان باشیم.

انتهای خبر/١٤:١٩ - يکشنبه ١٢ ارديبهشت ١٤٠٠    /    شماره : ٢٥٠٣    /    تعداد نمایش : ٢٤٠١BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.