سه شنبه ٠٥ بهمن ١٤٠٠
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > آغاز به کار نمایشگاه های تخصصی در حوزه های صنعتی و ساختمانی


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز به کار نمایشگاه های تخصصی در حوزه های صنعتی و ساختمانی

نمایشگاه های بین‌المللی در و پنجره، صنعت شیشه و تجهیزات آشپزخانه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بين الملل شركت سهامی نمايشگاه های بين المللی ج.ا.ايران، هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر، سیزدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته و چهارمین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته صبح امروز با حضور دکتر مومنی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی، دکتر زمانی مشاور وزیر صنعت – معدن و تجارت، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ايران و جمع دیگری از مقامات با رعایت شیوه نامه های بهداشتی ستاد کرونا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه همانند نمایشگاه های پیشین رعایت پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد کرونا ها با سخت گیری کامل اجرا می شود و تنها بازدیدکنندگان و فعالان مربوطه با دعوت نامه قبلی مجاز به حضور و بازدید از این رویداد هستند.

به همین منظور، برگزار کننده نمایشگاهی با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ايران در ورودی های نمایشگاه، از طریق غربالگری و تب سنج و ارائه بسته کاملی از لوازم بهداشتی شامل ماسک، دستکش، و الکل و ژل، بازدیدکنندگان را مجهز به لوازم بهداشتی کردند. از سوی دیگر، دستگاه های مخصوص ضد عفونی کردن دست ها نیز در مبادی ورودی تمام سالن ها قرار گرفته و بازدید کنندگان با استفاده از الکل و ژل دست ها را ضد عفونی کرده و وارد سالن ها می شوند همچنین میزان تعداد بازدیدکنندگان  برای حفظ فاصله های اجتماعی در سالن برگزاری کنترل می شود.

گفتنی است؛ این نمایشگاه ها از امروز تا 11 تیرماه به مدت 4 روز از ساعت 10 الی 18 میزبان بازدیدکنندگان تخصصی خواهد بود.

انتهای خبر/

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر


سیزدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته

 

چهارمین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته


١٢:٣٥ - سه شنبه ٨ تير ١٤٠٠    /    شماره : ٢٥٩٠    /    تعداد نمایش : ٣٤٦١BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.