شنبه ٢٢ مرداد ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > نمایشگاه جای تجربه ی اتحاد برای رهایی جامعه از مشکلات معیشت و اقتصاد است


  چاپ        ارسال به دوست

نماینده ولی فقیه دراستان فارس:

نمایشگاه جای تجربه ی اتحاد برای رهایی جامعه از مشکلات معیشت و اقتصاد است

آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس، نمایشگاه را یکی از جاهای خیلی خوب برای تجربه کردن رهایی کشور از مسائل و مشکلات معیشت و اقتصاد دانست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران به نقل از شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس، آیت الله لطف الله دژکام چهارشنبه شب (9 تیرماه 1400) پس از بازدید از بیست و سومین نمایشگاه صنعت ساختمان که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس برگزار شده است، اظهار کرد: برای جهش تولید و حمایت از سرمایه گذاران باید یک ارتباطی میان بخش های مختلف جامعه برقرار شود زیرا تولید به حمایت نیاز دارد و تا توزیعی مناسب شکل گیرد تولید هم موفق نخواهد بود، از این جهت همه باید کمک دهیم تا نمایشگاه ها فرصت ارتباط با بازرگانان و تولید کنندگان را پیدا کنند.

وی افزود: نمایشگاه مرکز و فرصت تجارت، و تجارت و خرید و فروش مکمل چرخه تولید هستند لذا موضوع برگزاری نمایشگاهها اهمیت زیادی دارد و بر اساس گزارش های مدیریت نمایشگاه های بین المللی فارس به این موضوع به خوبی توجه شده است.

آیت الله دژکام تاکید کرد: همه باید دست به دست یکدیگر دهیم تا کشور را از مشکلات معیشت و اقتصاد رها کنیم، یکی از جاهای خیلی خوب برای تجربه کردن همه این مسائل همین نمایشگاه ها است.

انتهای خبر/


٠٩:٢٣ - شنبه ١٢ تير ١٤٠٠    /    شماره : ٢٥٩٦    /    تعداد نمایش : ٣٩٢٨BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.