پنج شنبه ٣٠ دی ١٤٠٠
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > افتتاح یکی از بزرگترین مراکز واکسیناسیون خودرویی کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح یکی از بزرگترین مراکز واکسیناسیون خودرویی کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران

دوازدهمین پایگاه واکسیناسیون خودرویی كه يكصد و ششمین مرکز واکسیناسیون تجمیعی و نخستین مرکز واکسیناسیون پارکینگ طبقاتی نيز محسوب مي شود امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران، صبح امروز مرکز واکسیناسیون خودرویی با حضور دکتر زمانی مشاور وزير صنعت – معدن و تجارت، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران، دکتر زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونای کلان شهر تهران، دکتر ابوالقاسمی رییس دانشگاه بقیه الله و جمع دیگری از مسئولین و مدیران ارشد وزارت بهداشت و شرکت سهامی نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران افتتاح شد.

دکتر زالی در مراسم افتتاحیه این مرکز گفت: امروز شاهد افتتاح نخستین مرکز واکسیناسیون پارکینگ طبقاتی در محل نمایشگاه های بین المللی هستیم. وی ادامه داد: جغرافیای ویژه و فضای وسیع نمایشگاه ها از ویژگی های این مرکز است.

دکتر زالی افزود: با تلاش همکاران در بهداشت و درمان واکسیناسیون کرونا درحال شتاب است اما این شتاب باز هم مطلوب نظر ما نیست.

وی تصریح کرد: باید لجستیک کافی را برای استمرار واکسیناسیون کرونا در کشور از سبد داخلی و وارداتی تامین کنیم و قطعاً با پشتیبانی مناسب و پیوسته شرایط مطلوب تری را برای واکسیناسیون خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه نرخ واکسیناسیون در روزهای اخیر شتاب گرفته است افزود: اما همچنان در منطقه از نرخ مطلوبی برخوردار نیست.

دکتر زالی در پایان از نقش ارزنده دکتر زمانی مدیرعامل شرکت سهامی نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران تشکر کرد و افزود: در روزهای آتی نیز این مرکز گسترش خواهد یافت و با افزایش مراکز شاهد تسریع در روند واکسیناسیون کرونا خواهیم بود.

دکتر زمانی نیز در ادامه این مراسم با بیان اینکه این مرکز ظرفیت ارائه خدمات شبانه روزی را دارد تصریح کرد: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران با توجه به وسعت و گستردگی زیاد می تواند بیشترین جمعیت ممکن را برای واکسیناسیون پوشش دهد

وی ادامه داد: ساکنین تهران و گروه های هدف می توانند بدون پیاده شدن از خودرو در فضایی امن و راحت با داشتن سایه بان و در حداقل زمان ممکن در این مرکز واکسینه شوند.

دکتر زمانی تاکید کرد: شرکت سهامی نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران با تمام توان در کنار مجموعه بهداشت و درمان کشور براي انجام اين رسالت اجتماعي قرار دارد.

وی در پایان اعلام کرد: نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران آمادگی دارد علاوه بر این مرکز مکان‌های دیگری را نیز برای واکسیناسیون عمومی اختصاص دهد تا این کار بزرگ ملی استمرار داشته باشد.

انتهاي خبر/


١٢:١٧ - سه شنبه ٥ مرداد ١٤٠٠    /    شماره : ٢٦١٩    /    تعداد نمایش : ١٢٩٧BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.