جمعه ٢١ مرداد ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > آغاز بکار نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز بکار نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت ساختمان با حضور مقامات و مسئولین ذیربط با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت ساختمان با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، حسن زمانی مشاور وزیر صنعت – معدن و تجارت، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و سفرای کشورهای خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

این گزارش حاکی است، این نمایشگاه در فضای نمایشگاهی به وسعت 63,000 مترمربع در سالنهای 5 – 6 – 7 – 8 و 9 – 27 – 31 – 35 – 38 –  A38 –B  38 40 – 41 و 44 آغاز بکار کرد که بعلت رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی مجاز، این نمایشگاه در تعداد سالن های بیشتر و با گستردگی زیادتری نسبت به فضای نمایشگاهی سال قبل برگزار می گردد.

مشارکت کنندگان در این نمایشگاه نیز در زمینه توليد انواع مواد و مصالح ساختمانی، سیستمهای سازه ای، معماری داخلی، لوازم الکترونیکی و برقی ساختمانی و دیگر لوازم و تاسیسات ساختمان فعالیت داشته و آخرین نوآوری های خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.

قابل ذکر است، این نمایشگاه با تدابیر ویژه و رعایت پروتکل های بهداشتی از ساعت 10 صبح لغایت 6 بعدازظهر به مدت 4 روز تا پنجشنبه 25 شهریورماه 1400 ادامه خواهد یافت که بازدید از آن فقط با کارت دعوت برای بازدید کنندگان خاص و متخصص امکان پذیر می باشد.

همچنین دیگر علاقه‌مندان به این  صنعت نیز می‌توانند به صورت مجازی از این نمایشگاه بازدید نمایند.

انتهای خبر/١١:٣٤ - دوشنبه ٢٢ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ٢٦٥٩    /    تعداد نمایش : ١٠٤٧BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.