جمعه ٢١ مرداد ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > اهداء لوح تقدیر رئیس اتاق تعاون ایران به مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

اهداء لوح تقدیر رئیس اتاق تعاون ایران به مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران

رئیس اتاق تعاون ایران، امروز در مراسمی از مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران، در نشست مشترک با حسن زمانی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی با اشاره به ظرفیت و توانمندی های بخش تعاون اظهار داشتبخش تعاون به عنوان یکی از ۳ رکن اصلی اقتصاد کشور در کنار بخش دولتی و خصوصی در قانون تعریف و تصریح شده و در تمام حوزه های اقتصادی کشور فعال است.

حسن زمانی مشاور وزیر صنعت – معدن و تجارت، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران نیز با اشاره به برگزاری نمایشگاه اکسپو در آینده نزدیک، ابراز داشت: نمایشگاه اکسپو دبی در تاریخ (۹ مهر ۱۴۰۰ تا فروردین ۱۴۰۱برگزار می‌شود. طول دوره نمایشگاه ۶ ماهه بوده و انتظار می‌رود مورد استقبال مشاغل در سراسر دنیا قرار گیرد.

در ادامه این نشست، رئیس اتاق تعاون ایران با تاکید بر آمادگی بخش تعاون برای حضور در نمایشگاه اکسپو دبی ابراز داشت: تعاون در تمام حوزه های اقتصادی حضور دارد و این نمایشگاه فرصت مغتنمی برای نمایش و معرفی ظرفیت ها و توانمندی تعاون همچنین حضور تعاونی های برتر کشور در این نمایشگاه است.

عبداللهی در بخش دیگری از این نشست از آمادگی اتاق تعاون ایران برای برگزاری نمایشگاه های تخصصی در سایر حوزه ها خبر داد و گفت: بخش تعاون به عنوان رکن دوم اقتصاد توانمندی و ظرفیت های بالایی دارد و برای برگزاری سایر نمایشگاه های تخصصی در حوزه های مختلف اقتصادی در سطح ملی و بین المللی اعلام آمادگی می کند.

در این نشست، رئیس اتاق تعاون ایران با اهداء لوحی از مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تقدیر کرد.

انتهای خبر/


١٩:١٢ - سه شنبه ٣٠ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ٢٦٧٤    /    تعداد نمایش : ٥١٧BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.