شنبه ٢٢ مرداد ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > پاویون جمهوری اسلامی ایران در اکسپو ۲۰۲۰ دوبی رسماً افتتاح شد


  چاپ        ارسال به دوست

پاویون جمهوری اسلامی ایران در اکسپو ۲۰۲۰ دوبی رسماً افتتاح شد

پاویون جمهوری اسلامی ایران در اکسپو ۲۰۲۰ دوبی، توسط فاطمی امین وزیر صنعت،معدن و تجارت از طریق ویدیو کنفرانس افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، مراسم افتتاحیه پاویون جمهوری اسلامی ایران در اکسپو ۲۰۲۰ دوبی با حضور فاطمی امین وزیر صنعت،معدن و تجارت پیمان پاک، معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت در تهران به صورت مجازی و دکتر زمانی کمیسر ژنرال ایران در اکسپو، شالبافیان معاون گردشگری وزارت میراث‌ فرهنگی و گردشگری، دکتر حسینی کاردار سفارت ایران در امارات و جمع دیگری از مقامات خارجی در دوبی گشایش یافت.

در ابتدای این مراسم دکتر زمانی کمیسر ژنرال ایران در اکسپو از همه دست اندرکاران و کسانی که در برپایی پاویون جمهوری اسلامی ایران در اکسپو ۲۰۲۰ دبی نقش داشته اند تشکر و قدردانی کرد.

وی افزود: حضور پررنگ مهمانان و مقامات خارجی در مراسم افتتاحیه پاویون جمهوری اسلامی ایران حاکی از همدلی و همیاری این کشورها با جمهوری اسلامی ایران است.

دکتر زمانی در پایان خاطرنشان کرد: پاویون جمهوری اسلامی ایران در یکی از بهترین نقاط محل اکسپو دبی قرار دارد و جزو هشت پاویون برتر این رویداد شناخته شده است.

فاطمی امین وزیر صنعت،معدن و تجارت در ادامه مراسم، با تشکر از مقامات خارجی حاضر در مراسم افتتاحیه پاویون جمهوری اسلامی ایران گفت: گسترش روابط اقتصادی با کشورهای همسایه از اولویت های ویژه دولت است.

وی افزود رویداد اکسپو دبی از ظرفیت مناسبی برای گسترش تعاملات و ارتباطات بین ملت ها برخوردار است.

فاطمی امین در پایان از زحمات دکتر زمانی کمیسر ژنرال ایران در اکسپو و همه دست اندرکاران در برگزاری و راه اندازی پاویون جمهوری اسلامی ایران تشکر و قدردانی کرد.

انتهای خبر/


١٢:٥١ - شنبه ١٠ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ٢٧٠٦    /    تعداد نمایش : ٢٤٣٥BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.