جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برنامه کاری نمایشگاهی ایران در ارمنستان بررسی شد


  چاپ        ارسال به دوست

نمایشگاه ارمنستان

برنامه کاری نمایشگاهی ایران در ارمنستان بررسی شد

مسکو - ایرنا - برگزاری نمایشگاههای ایران در ارمنستان به ویژه نمایشگاه اختصاصی کالاهای ایرانی در نشست هیات اعزامی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی و سیدکاظم سجادی سفیر جمهوری اسلامی در ایروان بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شرکت نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، در این دیدار که با حضور سعادتی پور مشاور مدیر عامل و مدیر روابط عمومی وامور بین الملل نمایشگاهها ، عزیزی مقدم مدیر بازاریابی شرکت نمایشگاهها  با بیان اهداف سفر و مذاکرات هیات ایرانی به ایروان، برگزاری نمایشگاه در ارمنستان از جمله اختصاصی کالاهای ایرانی در شهریور ماه سال آینده در دستور کار قرار دارد.
این گزارش حاکی است: مذاکرات در باره مسائل در دستور کار با مقام های تجاری و اقتصادی ارمنستان برای همکاری در این حوزه انجام گرفته است.
سجادی سفیر ایران نیزدر این نشست  با تشریح ظرفیت ها و توان اقتصادی ارمنستان و همچنین ایران برای افزایش همکاری ها، اقدام های صورت گرفته در یکسال اخیر را بر شمرد و آمادگی سفارت ج. ا.ایران را برای هر گونه همکاری و هر چه بهتر برگزار شدن نمایشگاه اعلام کرد.
سجادی همچنین با تاکید بر توانمندی بالای ایران در تولید انواع محصولات مختلف ازجمله صنعتی، تجاری و کشاورزی و بازار مناسب صادراتی گفت که برگزاری نمایشگاه کالاهای ایرانی باید با گستردگی و جذابیت های ویژه و در شان جایگاه ایران و نظام اسلامی برگزار شود .


١١:٥٨ - سه شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ١٠١١    /    تعداد نمایش : ٢٥٢٥UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.