سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری 4 نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

در محل دائمی نمایشگاهها اتفاق افتاد

برگزاری 4 نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

صبح امروز چهار نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

سومین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی با حضور امیرمکری عضو هیات مدیره شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و همچنین پانزدهمین نمايشگاه بين المللي حمل و نقل عمومي و خدمات شهري و اولین نمایشگاه جایگاه سوخت و صنایع وابسته با حضور صلاحی رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران و بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی لوستر و چراغهای تزیینی با حضور رضیان نماینده مجلس شورای اسلامی و دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردیدند.

لازم به ذکر است :

* در سومین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی

تعداد 98 شرکت داخلی و 3 شرکت خارجی از 3 کشور اسپانیا ، ایتالیا و فرانسه در فضاي نمايشگاهي به وسعت بیش از 10,000 مترمربع آخرين محصولات و دستاوردهاي خود در زمینه سرمایه گذاری، طرح و برنامه ریزی، مصالح ساختمانی، ساختمانهای هوشمند بیمارستانی، راه حل جدید بیمارستان دیجیتالی، بازسازی و ذخیره انرژی بیمارستانی، امکانات اورژانسی، سلامت سیار و  آزمودگی بیمارستان های آینده را در معرض دید عموم قرار می دهند.

* در پانزدهمین نمايشگاه بين المللي حمل و نقل عمومي و خدمات شهري نیز

تعداد 147 شرکت ایرانی و 4 شرکت خارجی از  7 کشور جهان شامل آلمان، ایتالیا، چین، روسیه، ژاپن، فرانسه و کره جنوبی در فضايي به مساحت 19,000 مترمربع حضور دارند که مشارکت کنندگان در این بخش جدیدترین محصولات و كالاهاي خود در زمينه تولید انواع وسایل ناوگان حمل  و نقل عمومي،خودروهاي سنگين،اتوبوس،ميني بوس و...صنايع ريلي،خدمات حمل و نقل عمومي و تجاري خودروهاي مخصوص (پليس، امداد و نجات، تاكسي و... ) كانكس،ليفتراك،آسانسور و پاركينگ،سيستمهاي مخابراتي و ماهواره اي و همچنین ماشين آلات خدمات شهري ،ابزار وادوات،تجهيزات و قطعات وابسته ،ماشين آلات و تجهيزات آتش نشاني،امور ايمني وحفاظت،بازيافت را به معرض نمایش گذاشته اند.

* همچنین در اولین نمایشگاه جایگاه سوخت و صنایع وابسته

تعداد 60 شرکت داخلی و 4 شرکت خارجی از 3 کشور شامل ژاپن ، ترکیه و ایتالیا در فضای نمایشگاهی به وسعت 6,000 مترمربع حضور دارند که در زمینه تولید وسایل ، ادوات و تجهیزات جایگاه های سوخت و صنایع وابسته با حوزه عرضه سوخت فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.

* و در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی لوستر و چراغهای تزیینی هم

تعداد 205 شرکت داخلی و 17 شرکت خارجی از 3 کشور تایوان ، ترکیه و چین در فضاي نمايشگاهي به وسعت بیش از 22,000 مترمربع آخرين محصولات و دستاوردهاي خود در زمینه تولید انواع لوستر، چراغ، آیینه و شمعدان و قطعات منفصله را در معرض دید عموم قرار می دهند.

 شایان ذکر است :

این نمایشگاهها تا روز چهارشنبه 6 دی ماه 1396 ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.


١٣:١٠ - يکشنبه ٣ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٠٩    /    تعداد نمایش : ٢٥٤٣UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.