چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری 5 نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری 5 نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

صبح امروز پنج نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید .

-به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

چهارمین نمایشگاه تخصصی بهداشت، ایمنی، محیط زیست، آتش نشانی، مدیریت بحران، امداد و نجات - پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته - دوازدهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای - شانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری و همچنین دومین نمایشگاه تخصصی فرانچایز و توسعه کسب و کار با حضور قبادی معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت – معدن و تجارت، حسین زاده سرپرست شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردیدند .

لازم به ذکر است:

*در دومین نمایشگاه تخصصی فرانچایز و توسعه کسب و کار

 تعداد 37 شرکت ایرانی در فضاي نمايشگاهي به وسعت بیش از 4,700 مترمربع آخرين محصولات و دستاوردهاي خود در زمینه فرانچایز، خدمات مدیریتی و مشاوره را در سالن 41 در معرض دید عموم قرار می دهند . 

* در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته نیز

تعداد 210 شرکت ایرانی و 2 شرکت چینی در فضايي به مساحت 12,000 مترمربع حضور دارند که مشارکت کنندگان در این بخش جدیدترین محصولات و كالاهاي خود در زمينه تولید انواع کالاها و خدمات مرتبط با صنعت تبلیغات و بازاریابی را در سالنهای 5-6-7-27 به معرض نمایش گذاشته اند .

 *همچنین در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای هم

تعداد 30 شرکت ایرانی و یک شرکت خارجی به عنوان نماینده از کشورهای کره جنوبی و چین در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از 7,800 مترمربع حضور دارند که انواع تجهیزات و وسایل مرتبط با فروشگاه های زنجیره ای، تجهیزات فروشگاهی، صندوقهای فروشگاهی و نرم افزار جامع فروش را در سالنهای 35 و 38 به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند .

* در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری

تعداد 70 شرکت داخلی و یک شرکت خارجی از کشور چین در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از 7,300 مترمربع حضور دارند که کالاها و خدمات مرتبط با حمل و نقل و خدمات شهری را در سالنهای 9 و 8 در معرض دید بازدیدکنندگان محترم قرار داده اند .

* و در چهارمین نمایشگاه تخصصی بهداشت، ایمنی، محیط زیست، آتش نشانی، مدیریت بحران، امداد و نجات هم

تعداد 28 شرکت ایرانی ‌در فضاي نمايشگاهي به وسعت بیش از 3,000 مترمربع آخرين محصولات و دستاوردهاي خود در زمینه تجهیزات و مواد تخصصی مورد استفاده در زمینه بهداشت، ایمنی، محیط زیست، آتش نشانی، مدیریت بحران، امداد و نجات را در سالن 31B در معرض دید عموم قرار می دهند .

شایان ذکر است:

این نمایشگاهها تا روز ‌شنبه 15 دی ماه 1397 ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند .


١٢:٠٨ - چهارشنبه ١٢ دی ١٣٩٧    /    شماره : ١٤٨٥    /    تعداد نمایش : ١٩٥٤UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.