دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > افتتاح 4 نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران برگزار شد

افتتاح 4 نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

صبح امروز چهار نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید .

-به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

دهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها، سیمان و بتن، تکنولوژی ها و ماشین آلات وابسته با حضور معزی معاون فنی-عمرانی شهرداری تهران و نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، دومین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته با حضور امیری مدیرکل دفتر صنایع معدنی و مشاور معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت-معدن و تجارت، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته و همچنین دومین نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات هتلداری با حضور مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی-صنایع دستی و گردشگری و با میزبانی و حضور حسین زاده سرپرست شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان در کلیه نمایشگاههای فوق در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردیدند .

لازم به ذکر است:

*در دهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها، سیمان و بتن، تکنولوژی ها و ماشین آلات وابسته

تعداد 155 شرکت داخلی و 1 شرکت ‌ترکیه ای در فضاي نمايشگاهي به وسعت بیش از 12,100 مترمربع در سالنهای شماره 5-6-7و27 آخرين محصولات و دستاوردهاي خود در زمینه تولید قیر، پلنت کارخانه آسفالت، ماشین آلات سیمان، ماشین آلات راهسازی، چسب بتن و سایر محصولات و ماشین آلات مربوطه را در معرض دید عموم قرار می دهند .

*در دومین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته نیز

تعداد 40 شرکت ایرانی و 5 شرکت از کشور چین‌ در فضايي به مساحت بیش از 7,300 مترمربع در سالنهای ‌8 و 9 حضور دارند که مشارکت کنندگان در این بخش جدیدترین محصولات و كالاهاي خود در زمينه تولید انواع شیشه، ماشین آلات و تجهیزات تولید شیشه را به معرض نمایش گذاشته اند .

*در دومین نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات هتلداری هم

تعداد 79 شرکت داخلی و 3 شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا و آلمان در فضاي نمايشگاهي به وسعت 6,100 مترمربع در سالنهای A31 و B31 آخرين محصولات و دستاوردهاي خود در زمینه کالاها و خدمات مرتبط با هتلداری را در معرض دید عموم قرار می دهند .

*همچنین در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته

تعداد 370 شرکت داخلی ‌و 35 شرکت خارجی از 10 کشورجهان شامل ترکیه، مالزی، تایلند، ویتنام، کامبوج، اندونزی، هند، افغانستان، پاکستان و سنگاپور در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از 34,800 مترمربع در سالنهای 18-20-22-35-38-A38-B38-40-41-A44وB44 حضور دارند که در زمینه انواع تجهیزات، صنایع و خدمات در حوزه گردشگری فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند .

شایان ذکر است:

این نمایشگاهها تا روز جمعه 26 بهمن ماه 1397 ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند .


١٤:٠٧ - سه شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ١٥٣٠    /    تعداد نمایش : ١٤٧٥UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.