چهارشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > آمادگی برای برپایی نمایشگاههای تخصصی با محوریت بانوان


  چاپ        ارسال به دوست

حسین زاده اعلام کرد

آمادگی برای برپایی نمایشگاههای تخصصی با محوریت بانوان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده عصر دوشنبه در افتتاحیه نخستین نمایشگاه توانمندی بانوان ایران که در مشهد آغاز به کار کرد با تقدیر از جایگاه زنان و نقش کلیدی آنان در پیشبرد کارهای مهم به ویژه در تنگناهای مختلف انقلاب و بحرانها تصریح کرد 50 درصد جمعیت کشور را بانوان تشکیل می دهند و اکنون بخش زیادی از پذیرفته شدگان حوزه دانشگاهی بانوان هستند ولی سهم اندکی در پست های مدیریتی دارند .

وی اضافه کرد البته اخیراً در حوزه اقتصاد، تولید و تجارت نقش پر رنگ تری را از بانوان خلاق کشورمان شاهدیم .

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران با اشاره به تفاهم نامه ای که با معاون رئیس جمهور به نمایندگی از وزارت صمت امضاء شده خاطر نشان کرد این آمادگی را داریم تا در شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران نمایشگاه توانمندی بانوان را به صورت تخصصی برگزار کنیم، به عنوان مثال نمایشگاه در حوزه توسعه صادرات، فناوری ها و کارآفرینی برپا شود .

حسین زاده به صراحت گفت: نباید به قشر بانوان نگاه جنسیتی داشته باشیم چرا که طبق بررسی ها در دنیا برپایی نمایشگاههای جنسیتی بسیار کم است .

وی این را هم گفت که اکنون بسیاری از غرفه سازان، مجریان و برگزارکنندگان نمایشگاهی بانوان توانمندی هستند که کارها را به خوبی در عرصه نمایشگاهی پیش می برند .

بهمن حسین زاده در ادامه به همراه رضا حیدری رئیس شورای شهر مشهد و معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور بانوان از نمایشگاه توانمندی بانوان مشهد بازدید کرد .

انتهای خبر/


١٣:٤٩ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ١٥٨٩    /    تعداد نمایش : ٣٠٧٤BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.