پنج شنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > زمینه سازی برای انعقاد قراردادهای صادراتی بین قطعه سازان ایرانی و شرکتهای خارجی


  چاپ        ارسال به دوست

در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی اتومکانیکای استانبول صورت گرفت

زمینه سازی برای انعقاد قراردادهای صادراتی بین قطعه سازان ایرانی و شرکتهای خارجی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، 8 شرکت توانمند صادراتی ایرانی در گروه کالایی قطعات خودرو در فضایی به وسعت 100 مترمربع در سالن شماره 7 مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول با همکاری شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران شرکت کردند. این نمایشگاه با حضور 16 کشور و 1400 شرکت در فضایی به وسعت 38 هزار مترمربع در مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول ترکیه از 15 تا 17 فروردین برپا شده است که 713 شرکت ترکیه ای و 687 شرکت خارجی در این نمایشگاه حضور دارند .

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو با عنوان اتومکانیکای استانبول با حضور مدیران عامل مراکز نمایشگاهی TUYAP ،CNR‌، مدیران ارشد نمایشگاهی هانوفر و مس فرانکفورت و همچنین دکتر احمدی مسئول بخش اقتصادی سرکنسولگر‌ی ایران در استانبول ترکیه افتتاح شد .

طی اعلام نمایندگان 8 غرفه ایرانی مشارکت کننده در این نمایشگاه رقابت پذیری قطعات خودرو و تولیدات ایرانی با مشابه خارجی خوب بوده و مذاکرات متعددی در روزهای برگزاری نمایشگاه با طرفهای خارجی برای انعقاد قرارداد و صادرات محصول انجام شده است .

بر اساس این گزارش برپایی نمایشگاههای خارجی و حضور شرکتهای توانمند ایرانی در این نمایشگاهها می تواند زمینه را برای ورود به بازارهای صارداتی و افزایش صادرات غیر نفتی فراهم کند و شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران برای توسعه این مهم ‌ برپایی نمایشگاهای خارجی مختلف و ارائه تسهیلات را در سال 98 تقویت نموده است .

انتهای خبر/


١٦:٤٠ - شنبه ١٧ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ١٦٠٣    /    تعداد نمایش : ١٩٨٩BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.