يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > تقدیر از 18 نفر از کارکنان جانباز شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

باحضور مدیر عامل و مدیران شرکت سهامی نمایشگاهها انجام شد

تقدیر از 18 نفر از کارکنان جانباز شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، مراسم روز جانباز و تقدیر از ایثارگران شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی بعد از ظهر امروز با حضور دکتر بهمن حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل ‌شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران معاونان، مدیران و ایثارگران این شرکت در تالار اصفهان برگزار شد .

صادق روستایی مسئول امور ایثارگران شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به آماری از جانبازان فعال در مجموعه شرکت سهامی نمایشگاهها اشاره کرد و گفت 61 ایثارگر در مجموعه شرکت فعال هستند که 17 نفر از آنها جانباز و مابقی فرزند شهید، برادر شهید و رزمندگان دوران دفاع مقدس هستند که در سطوح مختلف از مدیریتی و کارکنان این مجموعه فعالیت دارند .

وی همچنین به این نکته اشاره کرد که در بخش قوانین مرتبط با ایثارگران و مباحث رفاهی در بیرون از مجموعه مسایل در حال پیگیری است که امیدواریم هرچه زودتر به نتیجه برسد .

بهمن حسین زاده نیز با پاسداشت مقام جانبازان و نقش آنها در 8 سال دوران دفاع مقدس اظهار داشت اگر جانبازان نبودند این نظام هم نبود و تقریباً در تمامی سطح جامعه هر خانواده ای یک جانباز یا شهید را تقدیم انقلاب کرده است.

وی تصریح کرد از این پس نیز با توجه به جنگ اقتصادی سال سختی را پیش رو خواهیم داشت که باید ایثارگری ها را بعد از این هم ادامه دهیم و راهی که در دفاع از آرمانهای جمهوری اسلامی داشته ایم امسال هم به منصه ظهور بگذاریم .

وی خطاب به جانبازان شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی خاطر نشان کرد افتخار میکنیم که 18 شیرمرد در مجموعه ما فعال هستند که روی توانمندی آنها حساب می کنیم و از این عزیزان می خواهیم که در راستای رشد و توسعه کارها مشورتهای خود را از ما دریغ نکنند .

در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از 18 جانباز شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی تهران تقدیر بعمل آمد .

مراسم پاسداشت روز جانباز هرساله همزمان با میلاد حضرت ابوالفضل العباس در سراسر کشور گرامی داشته می شود .

انتهای خبر/


١٦:٠٥ - شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ١٦١١    /    تعداد نمایش : ١٧٥٠BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.