جمعه ٠٤ مهر ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > مترو به نمایشگاه بین المللی می رود


  چاپ        ارسال به دوست

براساس تفاهنامه شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و شرکت مترو

مترو به نمایشگاه بین المللی می رود

براساس تفاهنامه شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و شرکت مترو، دو ایستگاه مترو برای محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران طراحی و راه اندازی می شود

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه­های بین المللی ج.ا.ایران، سیدحسین میرظفرجویان معاون امور فنی و مهندسی شرکت سهامی نمایشگاه­ها در حاشیه هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع ریلی خبر از توافقات صورت گرفته میان این شرکت و شرکت مترو داد، گفت: براساس این توافقات هفته آینده تفاهم­نامه ای با امضاء دکتر حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و مهندس امام مدیرعامل متروی تهران برای اتصال نمایشگاه بین المللی تهران به خطوط مترو منعقد خواهد شد .

سیدحسین میرظفرجویان در ادامه گفت: در راستای ایجاد تسهیلات به شهروندان مناطق شمالی تهران و بازدیدکنندگان از نمایشگاه بین المللی و همچنین افزایش سهولت دسترسی به این منطقه تفاهنامه فی ما بین به امضا خواهد رسید .

براساس این گزارش، مصطفی بروجردی مشاور مدیرعامل و مدیربرنامه‌ریزی شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه نیز در این رابطه اظهار کرد: با تلاش شرکت مترو، شهرداری، شورای شهر و شرکت سهامی نمایشگاه­های بین المللی ج.ا.ایران به زودی تفاهنامه اتصال نمایشگاه بین المللی تهران به خطوط مترو بین شرکت مترو و شرکت سهامی نمایشگاهها منعقد خواهد شد .

وی ادامه داد: براساس پیش بینی­ ها با اتصال دو خط ریلی 1 و 7 مترو زمینه برای ایجاد ایستگاه و اتصال نمایشگاه به خط مترو فراهم می شود و براساس طرح اولیه دو ایستگاه برای این محدوده در نظر گرفته شده است .

مشاور مدیرعامل و مدیربرنامه‌ریزی شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه پیش بینی کرد که اتصال نمایشگاه تهران به مترو حدود دو سال و نیم تا سه سال به طول خواهد انجامید .

انتهای خبر/


١٤:٤٢ - چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٧٠٤    /    تعداد نمایش : ٢٥٠٣BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.