يکشنبه ١٨ خرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > رونق تولید با حمایت از تولیدات داخلی در اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید در نمایشگاه بین المللی


  چاپ        ارسال به دوست

رونق تولید با حمایت از تولیدات داخلی در اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید در نمایشگاه بین المللی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمايشگاههاي بين المللي ج.ا.ايران، دكتر بهمن حسين زاده رئیس هیات مدیره و مديرعامل شركت سهامی نمايشگاهها به مناسبت نزدیک شدن به افتتاح اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید اظهار داشت:

 در راستاي فرمايشات مقام معظم رهبري و دستور وزير صنعت – معدن و تجارت، اولين نمايشگاه "فرصت هاي ساخت داخل و رونق توليد"؛ در محل دائمی نمايشگاههاي بين المللي ج.ا.ایران و با حضور صنايع؛ توليدكنندگان؛ قطعه سازان؛ صنايع مادر و... برگزار خواهد شد .

ایشان همچنین اظهار داشت: در این نمایشگاه با نمايش قطعات و تكنولوژي هايي كه از خارج وارد ميشوند به متخصصان خلاق، شركت هاي توانمند و همچنین شركتهاي دانش بنيان ايراني، نيازهاي کشور در این بخشها را اعلام كرده تا آنان بتوانند قطعات و تكنولوژي هايي كه از خارج تهيه مي شود و بعضاً نيز تحريمي هستند توسط شركتهاي دانش بنيان، استارتاپ ها و صنعتگران توانمند داخلی در داخل كشور ساخته شده و در سال رونق توليد نسبت به تولید آنها به صورت مقرون به صرفه اقدام شود .

وي همچنین افزود: شركت سهامی نمايشگاههاي بين المللي در این نمایشگاه فضاهاي مناسب و برنامه ريزي هاي لازم را با توجه به دستور وزير صمت و در جهت حمايت از ساخت داخل براي برگزاری همایش ها، جلسات B2B و عقد قراردادها در اختيار متخصصين و شركتها قرار خواهد داد .

انتهای خبر/


١٨:٢٦ - سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١٧٥٦    /    تعداد نمایش : ١٣٥٤BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.