چهارشنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > بررسی مباحث برگزاری نمایشگاه توانمندیها و فرصت های سرمایه گذاری کلان شهرها در نمایشگاه بین المللی تهران


  چاپ        ارسال به دوست

در دیدار با مدیرعامل نمایشگاه مشهد مطرح شد

بررسی مباحث برگزاری نمایشگاه توانمندیها و فرصت های سرمایه گذاری کلان شهرها در نمایشگاه بین المللی تهران

دکتر بهمن حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران در دیداری که با مهندس سیفی مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد داشت به این نکته اشاره کرد که: در جلساتی که با مدیرعامل محترم نمایشگاه مشهد داشتیم در خصوص برگزاری نمایشگاه توانمندیهای استانها در نمایشگاه بین المللی تهران با محوریت معاونت اقتصادی استانداریهای کلان شهرها ایده این کار مطرح گردید .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، حسین زاده همچنین اظهار داشت: این نمایشگاه با محوریت توانمندیهای استانها به اضافه ی نیازهای تکنولوژیکی صنایع، قطعات تحریمی و نیازهای ارزی و توانمندی آنها در این بخش و همچنین تقاضاهای سرمایه گذاری استانها در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می گردد .

ایشان به این نکته نیز اشاره کرد که: از شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ های استانها که کار و ایده ی ویژه ای ارایه کرده اند نیز جهت حضور در نمایشگاه دعوت شده و فضای لازم در اختیارشان قرار داده می شود. همچنین در کنار این نمایشگاه برگزاری 3 همایش در خصوص سرمایه گذاری شامل همایش سرمایه گذاری استان خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی را هم برنامه ریزی کرده ایم .

در ادامه این جلسه مهندس سیفی مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد نیز اظهار داشت: رویدادهای خوبی در نمایشگاه مشهد در دست اقدام است و حضور در نمایشگاه اکسپوی 2020 دبی فرصت خوبی برای استانها جهت معرفی توانمندهای هر استان فراهم خواهد نمود .

سیفی همچنین اضافه کرد: در خصوص بحث نمایشگاه توانمندیها و فرصت های سرمایه گذاری استانهای خراسان نیز طرحی را جهت اقدامات اجرایی آماده داریم که جا دارد در اینجا از فرصت استفاده نموده و از مدیرعامل محترم نمایشگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران در این خصوص و به واسطه حمایتهای بی دریغ، همه جانبه و همیشگی ایشان تقدیر و تشکر نمایم .

انتهای خبر/


١١:٢٣ - چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١٧٥٩    /    تعداد نمایش : ١١٨٦BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.