چهارشنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > جمع‌سپاری ۲۰۰۰ نیاز صنایع در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس هیئت عامل ایدرو:

جمع‌سپاری ۲۰۰۰ نیاز صنایع در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید

رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) از حضور بیش از ۲۱۰ مرکز فنی، علمی، پژوهشی و دانش بنیان در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید خبر داد و گفت که در این نمایشگاه ۲۰۰۰ نیاز بخش صنعت و معدن جمع‌سپاری می‌شود .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، امروز (پنجشنبه) نخستین نمایشگاه "فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید"، با هدف داخلی سازی نیازهای صنایع کشور در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران افتتاح شد .

در ابتدای این مراسم محمدباقر عالی رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) - با بیان اینکه نمایشگاه نیاز محور "فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید" یکی از مهم‌ترین نوآوری‌های صنعتی و علمی کشور در نیم قرن اخیر است، اظهار کرد: این نمایشگاه در قالب ملی و استانی با قوت به صورت سالانه ادامه خواهد داشت .

وی در ادامه از حضور بیش از ۲۱۰ مرکز فنی، علمی، پژوهشی و دانش بنیان در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید خبر داد .

به گفته این مقام مسئول مهم‌ترین هدف برگزاری نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید، عبور از بحث ضرورت و امکان و پاسخگویی عملی به نیاز صنایع در هفت گروه مختلف است .

عالی با اشاره به جمع‌سپاری ۲۰۰۰ نیاز بخش صنعت و معدن در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید، اظهار کرد: برگزاری این نمایشگاه به معنی تحقیق علمی، تحقق اقتصاد مقاومتی و مقابله علمی با بی‌هنری تحریم‌ها است .

وی در پایان خاطر نشان کرد که از امروز تا اختتامیه نمایشگاه کمیسیون‌های تخصصی به بررسی موضوعات مختلف پیرامون ساخت داخل خواهند پرداخت .

انتهای خبر/


١٠:٢٧ - پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١٧٦٣    /    تعداد نمایش : ٩٥١BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.