چهارشنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ بهشت حضور استارتاپ ها


  چاپ        ارسال به دوست

بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ بهشت حضور استارتاپ ها

دکتر بهمن حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران در بازدید از بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ که امروز در وسعت بیش از 60 هزار متر مربع و با حضور نزدیک به 900 شرکت داخلی و خارجی از جمله چین و روسیه در غالب پاویون افتتاح گردید بیان داشت: امروز ما شاهد شور و شوق و استقبال خاصی از جانب جوانان از این نمایشگاه بودیم و اهمیت ویژه ای که  به استارتاپ ها داده شده تحت الکامپ استارز نمود بارزی نسبت به دوره های قبل پیدا کرده است .

وی همچنین افزود: در حال حاضر در دنیا ایده ها، خلاقیت و نوآوری حرف اول را می زنند که این ایده ها در قالب استارتاپ ها شکل می گیرد و قطعا یکی از راه های گریز اقتصاد ما در زمان تحریم با نگاه ویژه به استارتاپ ها محقق می شود . 

حسین زاده گفت: در نمایشگاه بین المللی برای استارتاپ ها فضای بسیار مناسبی با کمترین هزینه در نظر گرفته شده است تا شاهد رشد و شکوفایی استارتاپ ها باشیم و نقش خودمان را به عنوان حلقه ی واسط بین استار تاپ ها و صنعتگران به خوبی اجرا کنیم .

همچنین مدیرعامل نمایشگاه بین المللی در مصاحبه با آژانس خبری RUPTLY روسیه اظهار داشت: راه نجات کشورهای در حال توسعه نگاه ویژه به استار تاپ ها به خصوص استارتاپ های حوزه IT و فناوری اطلاعات می باشد .

ایشان همچنین به این نکته نیز اشاره کرد که: نمایشگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران حاضر است با همه کشورها الخصوص کشور روسیه نمایشگاه مشترک برگزار نماید تا بتوانیم به صادرات هر دو کشور کمک کنیم چرا که اولین گام در بحث صادرات برگزاری نمایشگاه های تخصصی و بین المللی می باشد .

انتهای خبر/


١٣:٤٥ - پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١٧٦٩    /    تعداد نمایش : ١٦٧٨BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.