دوشنبه ٠٧ بهمن ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > نوزدهمین نمايشگاه بين المللی صنعت ساختمان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران افتتاح شد


  چاپ        ارسال به دوست

نوزدهمین نمايشگاه بين المللی صنعت ساختمان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران افتتاح شد

نوزدهمین نمايشگاه بين المللی صنعت ساختمان با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید .
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، نوزدهمین نمايشگاه بين المللی صنعت ساختمان با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت-معدن و تجارت، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران، سید فرید موسوی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی و بهمن حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود .
این گزارش حاکی است، در نوزدهمین نمايشگاه بين المللی صنعت ساختمان تعداد 891 شرکت داخلی و 9 شرکت خارجی به صورت پاویون و نمایندگی از کشورهای ترکیه، کره جنوبی، اردن، ایتالیا، چین، اسپانیا و امارات متحده عربی و... در فضای به وسعت 80,000 مترمربع در 25 سالن نمایشگاهی حضور دارند که در زمینه توليد انواع مواد اوليه - ماشين آلات و تجهيزات ساختمانی و خدمات فني و مهندسي مربوطه فعالیت داشته و آخرین نوآوریهای خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند .
قابل ذکر است، این نمایشگاه تا روز چهارشنبه 9 مردادماه 1398 ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 10 صبح تا 6 بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند .

انتهای خبر/


١٠:٣٧ - يکشنبه ٦ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٧٨٦    /    تعداد نمایش : ٢٤١٣BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.