دوشنبه ٠٧ بهمن ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > «نوآوری باز» حضور استارت آپ ها در نمایشگاه را پررنگ کرده است


  چاپ        ارسال به دوست

وزیر صمت در بازدید از نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اعلام کرد:

«نوآوری باز» حضور استارت آپ ها در نمایشگاه را پررنگ کرده است

وزیر صمت از عملکرد شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران در برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان تقدیر کرد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، «رضا رحمانی» وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه بازدید از نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان رویکرد «نوآوری باز» در برگزاری این نمایشگاه را بسیار سودمند توصیف کرد .

وی حضور بیشتر استارت آپ ها در نمایشگاه های ایران را یکی از مولفه های رویکرد «نوآوری باز» دانست و افزود: حضور استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان از الزامات رشد صنایع ما محسوب می شود و هفته قبل نیز نمایشگاه توانمندی های ساخت داخل را داشتیم که توسعه پیوند شرکت های دانش بنیان با همه صنایع را در آن شاهد بودیم .

وزیر صمت اعلام کرد: در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان نیز 40 استارت آپ حضور دارند و موجب توسعه جهشی این بخش خواهد بود و افزایش سطح کیفی محصولات این صنعت را هم به دنبال خواهد داشت .

رحمانی یادآور شد: یکی از محورهای هفت گانه وزارت صنعت، معدن و تجارت استفاده از فناوری و نفوذ شرکت های دانش بنیان در صنایع ما است که در غالب چند برنامه پیگیر آن هستیم .

وی همچنین از همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت با وزارت علوم و فناوری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در خصوص حضور پررنگ شرکت های دانش بنیان در صنایع خبر داد .

انتهای خبر/


١١:٥٨ - يکشنبه ٦ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٧٨٩    /    تعداد نمایش : ١٩٤٥BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.