دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > تقدیر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از نمایشگاه بین المللی ایران


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از نمایشگاه بین المللی ایران

پزشکیان از شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران به دلیل برگزاری متفاوت نمایشگاه صنعت ساختمان تقدیر کرد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران، مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران حضور یافت .

وی در حاشیه بازدید از نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان از شرکت سهامی نمایشگاههای بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران به منظور برگزاری متفاوت این نمایشگاه نسبت به سال‌های گذشته تقدیر و تشکر کرد. پزشکیان با بیان اینکه این پیشرفت موجب افتخار صنعت است، افزود: امیدواریم این پیشرفت‌ها برای صنعتگران ما ادامه داشته باشد و افتخار ما نسبت به نمایشگاه های این چنینی نیز افزایش یابد .

در حاشیه بازدید نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی از نمایشگاه صنعت ساختمان تعداد کثیری از غرفه داران نیز نسبت به برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ابراز رضایت کرده و عملکرد شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران را مورد تقدیر قرار دادند .

گفتنی است، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با رویکرد نوآوری تازه و با تکیه بر دانشگاه‌های صنعتی استارتاپ ها و انتقال دانش بین دانشگاه و صنعت برگزار شده است .

انتهای خبر/


١٧:٠٤ - دوشنبه ٧ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٧٩٠    /    تعداد نمایش : ٢٣٣٧BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.