دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > امضای بیش از ۳۰۰ قرارداد تجاری در نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران خبر داد:

امضای بیش از ۳۰۰ قرارداد تجاری در نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان

حسین‌زاده از امضای بیش از ۳۰۰ قرارداد ساختمانی میان فعالان صنعتی هیئت های تجاری خارجی و داخلی در نمایشگاه صنعت ساختمان خبرداد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در خصوص نحوه برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان گفت: در این نمایشگاه ۹۵۰ شرکت ایرانی و ۹ کشور خارجی حضور دارند که ۸۰ هزار مترمربع مساحت در اختیار آن ها قرار داده شده است .

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه که بزرگترین نمایشگاه صنعت ساختمان در میان کشورهای همسایه محسوب می‌شود ۹۵% غرفه ها به معرفی محصولات داخلی پرداخته اند، افزود: هدف اصلی نمایشگاه امسال برنامه ریزی برای صادرات بیشتر در صنعت ساختمان بوده و از این رو ۱۲۰ بازرگان خارجی در قالب هیئت های تجاری در این نمایشگاه حضور دارند

حسین زاده صادرات مصالح ساختمانی از سوی ایران به کشورهای دیگر را یکی از اهداف این نمایشگاه دانست و عنوان کرد: به همین دلیل با استفاده از رویکرد جدیدی به نام نوآوری باز دست به اجرای این نمایشگاه زده ایم تا استارت آپ ها، دانشگاه های صنعتی و شرکت‌های دانش‌بنیان در کنار صنعتگران حضور یابند و با استفاده از روش های بی تو بی به امضای قرارداد و همکاری با یکدیگر برسند .

وی همچنین از معرفی مدل نوآوری باز به کنفدراسیون صنعت نمایشگاهی جهان خبر داد و افزود: این اقدام را انجام داده ایم تا این روش برگزاری نمایشگاه به نام ایران ثبت شود .

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران در ادامه به مشکل عدم ارتباط دانشگاه‌ها و صنعت اشاره کرد و اظهار داشت: شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران برای رفع این مشکل نمایشگاه صنعت ساختمان را با رویکرد نوآوری باز برگزار کرده تا فرصت لازم برای همکاری صنعت و دانشگاه را فراهم کند .

وی اقدام دیگر این شرکت را فراهم کردن زمینه های لازم برای آشنایی هیئت های تجاری خارجی با شرکت های ایرانی دانست و گفت: در این زمینه بی تو بی فراهم کرده‌ایم تا هیئت های تجاری خارجی نیز با تولیدکنندگان ساختمانی ایران ارتباط برقرار کنند

حسین زاده اعلام کرد: این تلاش های شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران موجب شده که تا به امروز بیش از ۳۰۰ قرارداد بین کشورهای خارجی، استارتاپ های ایرانی، شرکت های دانش بنیان و تولیدکنندگان ساختمانی ایران به امضا برسد .

وی در پایان با اشاره به عملکرد مثبت اتاق تعاون در برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت و ساختمان، یادآور شد: بیش از ۱۰۰ مجری نمایشگاهی در ایران وجود دارد که مجوز خود را از سازمان توسعه تجارت دریافت می‌کنند و اتاق تعاون یکی از برگزارکنندگان حرفه ای نمایشگاه در ایران است. این نهاد توانسته با مدیران جوان نمایشگاه صنعت ساختمان را به خوبی برگزار کند و ما به عنوان کارفرما از آنها راضی هستیم .

انتهای خبر/


١٧:٢٤ - سه شنبه ٨ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٧٩١    /    تعداد نمایش : ٢٥١٤BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.