چهارشنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > نمایشگاه بین المللی قلب صنعت ساختمان ایران است


  چاپ        ارسال به دوست

نمایشگاه بین المللی قلب صنعت ساختمان ایران است

نائب رئیس اتاق بازرگانی تبریز، نمایشگاه بین المللی ایران را قلب صنعت ساختمان کشور دانست .

صمد حسن زاده نائب رئیس اتاق بازرگانی تبریز در گفت و گو با روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، گفت: تمام نمایشگاه ها جایگاه بزرگی برای معرفی صنایع به مردم هستند

وی به نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اشاره کرد و افزود: امسال فصای نمایشگاه به گونه ای است که رشد چشمگیر تولیدات داخلی صنعت ساختمان را به رخ می کشد

مدیرعامل شرکت کاشی تبریز یادآور شد: سال گذشته همه محصولاتی که امروز در نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان رونمایی شده اند از خارج از کشور وارد شده بودند اما امسال همه آن ها تولید داخل هستند .

حسن زاده نقش برگزاری نمایشگاه در این صنعت را معرفی بهتر تولیدات داخلی به شهروندان ایرانی و کشورهای خارجی دانست و تصریح کرد: امروز نمایشگاه بین المللی قلب صنعت ساختمان در ایران است .

وی در ادامه به فرصت ایجاد شده برای صادرات بیشتر تولیدات داخلی ایران اشاره کرد و افزود: با توجه به افزایش قیمت دلار در ایران قیمت محصولات ایرانی در دنیا بسیار کمتر از محصولات رقابتی شان ارائه می شوند و فرصت فروش و صادرات بیشتری دارند .

نائب رئیس اتاق بازرگانی تبریز با یادآوری بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر ضرورت خرید کالای ایرانی، گفت: این نمایشگاه نیز برای شناخت بهتر مردم از سطح کیفیت کالاهای ایرانی راه اندازی شده است .

وی تاکید کرد: امسال نمایشگاه ساختمان بسیار در سطح عالی و در حد شان جمهوری اسلامی ایران برگزار شده که مایه مباهات صنعتگران ساختمان است .

انتهای خبر/


٠٩:٤١ - چهارشنبه ٩ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٧٩٢    /    تعداد نمایش : ١٨٤١BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.