چهارشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > شرکت سهامی نمایشگاه ها در اجرای اقتصاد هوشمند پیشرو است


  چاپ        ارسال به دوست

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

شرکت سهامی نمایشگاه ها در اجرای اقتصاد هوشمند پیشرو است

آقاپور با اشاره به برگزاری بخش استارت آپ ها در نمایشگاه های مختلف ایران، گفت: با این اقدام می توان گفت که شرکت نمایشگاه های بین المللی در اقتصاد هوشمند پیشرو است .

معصومه آقاپور عضو کمیسیون اقتصادی مجلس دهم شورای اسلامی در گفت و گو با روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران گفت: نحوه مدیریت و ساختار نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شاخصه مثبت و اصلی این نمایشگاه نسبت به سال های گذشته است .

وی به تدبیر مدیریت نمایشگاه بین المللی ایران در برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان اشاره کرد و افزود: در مقابل همه تهدیدهای بین المللی علیه ایران، می توانیم اتحاد در صنعت ساختمان را در یک جا شاهد باشیم

آقاپور این مساله را یک هاب قوی ساختمانی در کشور تلقی کرد و گفت: این فرصت می تواند برای افزایش میزان صادرات غیرنفتی جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته شود .

نماینده مردم شبستر در مجلس دهم شورای اسلامی ارزش افزوده موجب در صنعت ساختمان را چند برابر ارزش افزوده منابع زیرزمینی عنوان کرد و افزود: منابع زیر زمینی ما رو به اتمام است اما صنایع ساختمانی هیچگاه اتمام نمی یابد و ساخت و ساز جزو اولویت های بشر محسوب می شود .

وی تکیه بر روش B2B (بی تو بی) در معاملات این نمایشگاه را نقطه اصلی قوت آن دانست و یاد آور شد: 4 روش C2C ، C2B، B2B  و B2C در معاملات تجاری به کار گرفته می شود که بیش از 70 درصد معاملات تجاری در دنیا از طریق B2B انجام می شود

آقاپور همچنین از برپایی بخش استارت آپ ها در نمایشگاه های مختلف ایران ابراز خرسندی کرد و تاکید کرد: با راه اندازی این بخش، شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در راه اندازی اقتصاد هوشمند و دیجیتال پیشرو است .

انتهای خبر/


٠٩:٥٦ - چهارشنبه ٩ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٧٩٣    /    تعداد نمایش : ١٨٦٤BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.