چهارشنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل افتتاح شد


  چاپ        ارسال به دوست

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل افتتاح شد

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید .

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل با حضور عباس قبادی معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت و بهمن حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود .

این گزارش حاکی است، در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل 302 شرکت داخلی در فضای نمایشگاهی به وسعت 55,000 مترمربع حضور دارند که در زمینه توليد انواع مبلمان منزل و ماشین آلات مربوطه فعالیت داشته و آخرین نوآوریهای خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند .

عباس قبادی معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن بازدید از این نمایشگاه اظهار داشت: نمایشگاه  مبلمان منزل جزء موثرترین نمایشگاهها در رونق تولید بوده و الحمداله صنعت مبلمان داخلی قابل رقابت با صنایع مبلمان خارجی میباشد که بالای 90 درصد از مواد اولیه این صنعت از داخل تهیه می گردد و روز به روز هم وابستگی این صنعت از جهت تهیه مواد اولیه به خارج از کشور کمتر می شود .

وی همچنین گفت: وجود 20 هزار واحد صنفی و حدود 8 درصد از اشتغال کشور در رابطه با این صنعت نشان از گستردگی و بزرگی این حوزه دارد .

بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران نیز از برگزاری نمایشگاه مبل ایران در حاشیه جام جهانی 2020 در قطر خبر داد و گفت: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران برای نخستین بار شرکتهای تولیدکنندگان مبل ایرانی را به منظور شرکت در این رویداد همراهی خواهد کرد .

شایان ذکر است، این نمایشگاه تا روز جمعه 18 مردادماه 1398 ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 10 صبح تا 6 بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند .

انتهای خبر/


١٣:٤٩ - سه شنبه ١٥ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٨٠١    /    تعداد نمایش : ٢٥١٢BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.