دوشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری جلسه هماهنگی اکسپو 2020 دبی بین ایران و امارات


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه هماهنگی اکسپو 2020 دبی بین ایران و امارات

جلسه ستاد ایرانی اکسپو ۲۰۲۰ دبی با مسئولین فنی این رویداد به صورت ویدئو کنفرانس در تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، اعضای ستاد اکسپو ۲۰۲۰ ایران امروز از شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران به صورت ویدئو کنفرانس با مسئولین هماهنگی و فنی این رویداد در امارات جلسه برگزار کردند.

در این جلسه به مساله مراحل و شرایط صدور مجوز ساخت پاویون ایران پرداخته شد و طرفین بر سر کاهش زمان صدور مجوز ساخت پاویون ایران از ۹۰ روز به ۲۱ روز توافق کردند.

چگونگی بهره برداری از تجهیزات برقی و مکانیکی و دسترسی به سیستم های آب و فاضلاب، گاز و برق رسانی برای پاویون ایران، نحوه استفاده از فضای اختصاص یافته به اطراف پاویون ایران نیز مباحثی بود که طرف های ایرانی و اماراتی در خصوص آن به تبادل نظر پرداختند.

در این نشست مجازی "عمر شهاده" به عنوان رئیس عملیات شرکت کنندگان بین المللی اکسپو ۲۰۲۰، "مین عواد" مدیر ارشد فنی اکسپو ۲۰۲۰ و "عامر آلدور" ، مدیر ارشد معماری این رویداد مهم اعلام کردند که عملیات مربوط به پاویون ایران در اکسپو ۲۰۲۰ دبی سریع تر از باقی کشورها پیش می رود.

گفتنی است، اکسپو 2020 دبی اولین اکسپو در خاورمیانه است و از 29 مهر 1399 مطابق 20 اکتبر 2020 آغاز می شود و تا 21 فروردین 1400 مطابق با 10 آوریل 2021 ادامه می یابد. در طول این ۶ ماه ۲۵ میلیون نفر از سراسر جهان از رویداد مهم جهان که هر ۵ سال یک بار برگزار می شود بازدید خواهند کرد.

انتهای خبر/


١٨:٢٧ - سه شنبه ٥ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ١٨٤٤    /    تعداد نمایش : ١٩٣٥BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.