دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > ضرورت ویژه حمایت از شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح کرد:

ضرورت ویژه حمایت از شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران

حضرتی بر ضرورت حمایت ویژه از شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، الیاس حضرتی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی که به منظور افتتاح یازدهمین نمایشگاه فرش ماشینی به محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران آمده بود، گفت: لازم است که از این شرکت حمایت شود.

نماینده مردم تهران تصریح کرد: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران به منظور حل مشکلات خود نیازمند حمایت نهادهایی مانند شهرداری تهران است که اخیرا تفاهمنامه هایی بین شهرداری و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران امضا شده و مجلس شورای اسلامی نیز در مواقع ضروری از اجرای این تفاهم نامه ها حمایت خواهد کرد.

گفتنی است، یازدهمین نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی با حضور الیاس حضرتی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران افتتاح شد.

در حاشیه مراسم افتتاحیه این نمایشگاه از اولین و بزرگترین فرش پرچم اباعبدالله الحسین علیه السلام با بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار گره در هر متر مربع رونمایی شد.

یادآور می شود، یازدهمین نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی در ۳۶ هزار متر مربع و با حضور ۱۳۸ شرکت داخلی و خارجی برگزار شده و تا ۲۵ شهریور از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ میزبان بازدید کنندگان است.

انتهای خبر/


١٣:٢٩ - جمعه ٢٢ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ١٨٥٨    /    تعداد نمایش : ١١٥١BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.