سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران قلب تپنده اقتصاد ملی است


  چاپ        ارسال به دوست

امام جمعه موقت تهران:

شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران قلب تپنده اقتصاد ملی است

حجت الاسلام محمد حسن ابوترابی فرد گفت: شرکت نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، قلب تپنده اقتصاد ملی است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران در مراسم تشییع پیکر مطهر سه شهید گمنام دفاع مقدس در محل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران، گفت: شرکت نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، قلب تپنده اقتصاد ملی است.

وی با بیان این که امروز کشوری که تنها درآمد آن از صادرات نفت خام بود، تولید ملی خود را افزایش داده است، افزود: امروز ایران عمده درآمدهای ارزی خود را از صادرات کالاهای تولید داخل به دست می آورد اگرچه ما هرگاه اراده کنیم می توانیم نفت خود را به هر میزان برخلاف اراده رئیس جمهوری آمریکا صادر کنیم.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی به برگزاری سالانه 90 نمایشگاه داخلی و خارجی از سوی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه ها کالاهای با ارزش و با کیفیت ایرانی که برپایه علم و تخصص تولید شده اند به جامعه داخلی و خارجی معرفی می شوند.

وی ادامه داد: همچنین 600 نمایشگاه داخلی که سالانه در کشور برگزار می شود، زمینه را برای معرفی کالاهای ایرانی فراهم می کند بیانگر توان ما در تولید داخلی است.

حجت الاسلام ابوترابی فرد تاکید کرد: امروز دنیا پیام اقتصاد ایران را دریافت کرده و می داند که ایران اقتصاد خود را برپایه توان داخلی و متکی بر تفکر، اندیشه، دانش و اراده ملت خود استوار کرده که این همان راه شهدای عالی مقام است.

امام جمعه موقت تهران در پایان یادآور شد: ملت ایران امروز سخت ترین روزهای تحریمی جهان را پشت سر می گذارد و با پیروی از شهدای خود می تواند بر این فشارها فائق گردد.

انتهای خبر/


١٢:١٦ - يکشنبه ٧ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٨٨٧    /    تعداد نمایش : ٤٤٦BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.