يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > اعلام نیاز آلمان به مواد غذایی ایرانی در آنوگا


  چاپ        ارسال به دوست

اعلام نیاز آلمان به مواد غذایی ایرانی در آنوگا

مدیر فدراسیون صنایع غذایی و نوشیدنی آلمان نسبت به مواد غذایی ایرانی و مواد اولیه ابراز نیاز کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران با Oliver kolsch مدیر فدراسیون صنایع غذایی و نوشیدنی آلمان در محل پاویون ج. ا.ایران در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی آنوگا دیدار و گفت و گو کرد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان در این دیدار از شرکت‌های آلمانی برای حضور در نمایشگاه های مواد غذایی ایران و تشکل های مرتبط دعوت به عمل آورد.

همچنین مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران پیشنهاد برگزاری نمایشگاه اختصاصی ماشین آلات و تجهیزات صنایع غذایی آلمان در سایت نمایشگاهی ایران را نیز مطرح کرد.

در این دیدار طرف آلمانی نیز ضمن اظهار تمایل کشور آلمان برای همکاری بیشتر با ایران در حوزه صنایع غذایی، از پیشنهادات طرف ایرانی نیز استقبال کرد.

وی با اعلام اینکه آلمان به برخی محصولات غذایی و مواد اولیه ایران نیاز دارد، افزود: در این زمینه می توان ارزش افزوده بیشتر برای محصولات ایرانی قائل شد.

مدیر فدراسیون صنایع غذایی و نوشیدنی آلمان در پایان این دیدار از مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران برای بازدید از نمایشگاه food tech دعوت به عمل آورد.

انتهای خبر/


١٩:٥٠ - شنبه ١٣ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٨٩٦    /    تعداد نمایش : ١٢٧٩BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.