جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > بازدید مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین‌المللی ایران از آنوگا


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین‌المللی ایران از آنوگا

حسین زاده با حضور در کلن آلمان از آنوگا ۲۰۱۹ و غرفه شرکت های ایرانی در این نمایشگاه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران با حضور در شهر کلن آلمان از نمایشگاه جهانی آنوگا و غرفه شرکت های ایرانی در این نمایشگاه بازدید کرد.

حسین زاده را در این بازدید، مهدی بابا کاظمی سرکنسولگری ایران در فرانکفورت و حسین پیرموذن عضو هیات مدیره شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران همراهی کردند.

نمایشگاه مواد غذایی آنوگا معتبرترین نمایشگاه مواد غذایی جهان است که سالانه در شهر کلن آلمان با حضور هزاران شرکت از سراسر دنیا برگزار می شود. پاویون جمهوری اسلامی ایران نیز از 9 دوره قبل در این نمایشگاه حضور یافته و میزبان شرکت های مواد غذایی ایرانی است.

شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران به منظور تسهیل حضور این شرکت ها در نمایشگاه آنوگا فعالیت های اداری لازم را انجام داده و قرار است در جریان آنوگا جلسات B2B نیز برای عقد قرارداد بین شرکت های ایرانی و شرکت های خارجی و افزایش صادرات مواد غذایی برگزار کند.

نمایشگاه مواد غذایی آنوگا 2019 از امروز 5 اکتبر همزمان با 13 مهر آغاز به کار کرده و تا 9 اکتبر یعنی 17 مهرماه ادامه خواهد داشت.

انتهای خبر/


١٩:٥٩ - شنبه ١٣ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٨٩٧    /    تعداد نمایش : ١٣١٤BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.