سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > امضای یادداشت تفاهم نمایشگاهی بین ایران و آلمان


  چاپ        ارسال به دوست

امضای یادداشت تفاهم نمایشگاهی بین ایران و آلمان

ایران و آلمان همکاری های نمایشگاه های خود در قالب یادداشت تفاهم را کلید می زنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در حاشیه نمایشگاه آنوگا 2019 با Lars Heide رئیس دپارتمان فنی سایت نمایشگاهی کلن و خانم Katharine Busch Jaeger مدیر بخش خارجی دیدار و گفت و گو کرد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان در این دیدار با اشاره به توانمندی های صنعت نمایشگاهی ایران در منطقه و ظرفیت و زیرساخت‌های سایت نمایشگاهی تهران، گفت: هیات‌های تجاری در نمایشگاه های بین المللی دو کشور ایران و آلمان امکان تبادل دارند.

وی پیشنهاد امضای یادداشت تفاهم همکاری با سایت نمایشگاهی کلن را به طرف مقابل ارایه دادو افزود: این یادداشت تفاهم همکاری می تواند متشکل از موضوعاتی از قبیل تهاتر فضای نمایشگاهی و بهره گیری در خصوص آموزش و تبادل اطلاعات و تجربیات و برگزاری کارگاه های آموزشی در ایران باشد.

حسین زاده همچنین از مدیران سایت نمایش‌گاهی کلن جهت حضور در مراسم و  نمایشگاه صنعت نمایشگاهی به عنوان میهمان ویژه دعوت به عمل آورد.

در این دیدار، طرف آلمانی نیز ضمن تشکر از مدیریت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران برای هماهنگی و مدیریت شرکت‌های ایرانی جهت حضور توانمند در نمایشگاه صنایع غذایی آنوگا، پیشنهاد تبادل هیات‌های تجاری فی‌مابین در خلال نمایشگاهای بین المللی را پذیرفت.

وی همچنین با اشاره به روابط تاریخی و فرهنگی دوکشور آلمان و ایران در خصوص مشارکت بیشتر شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه هایی که در سایت نمایشگاهی کلن برگزار می شود ابراز تمایل کرد.

طرف آلمانی همچنین با پذیرش اولیه جهت شروع همکاری های نمایشگاهی در قالب یادداشت تفاهم بین ایران و آلمان از طرف ایرانی درخواست ارسال پیش نویس این یادداشت تفاهم را کرد.

انتهای خبر/


٠٨:٤١ - سه شنبه ١٦ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٩٠٣    /    تعداد نمایش : ٤٣٨BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.