جمعه ١٣ تير ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > اختصاص یک چهارم فعالیت های علمی ایران به فناوری نانو


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران مطرح کرد:

اختصاص یک چهارم فعالیت های علمی ایران به فناوری نانو

حسین زاده با اشاره به اختصاص یک چهارم فعالیت های علمی ایران به فناوری نانو، گفت: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران بهترین مکان های نمایشگاهی خود را در اختیار فعالان این حوزه قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران با اشاره به برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نانو در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران گفت: این فناوری جایگاه ویژه ای در کشور دارد و یک چهارم فعالیت های علمی ایران را به خود اختصاص داده است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ما در حوزه نانو در رتبه چهارم دنیا قرار داریم، افزود: از این رو شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران حمایت قاطعی از فعالان این فناوری داشته و مهمترین مکان های نمایشگاهی خود را در اختیار آن ها قرار داده است.

حسین زاده خاطرنشان کرد: نمایشگاه نانو امسال نسبت به دوره های گذشته رشد ۵۰ درصدی داشته و به همین دلیل یک سالن ویژه دیگر (سالن ۵) را نیز در اختیار برگزار کنندگان این نمایشگاه قرار دادیم.

مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: این فناوری در صنایع مختلف ورود کرده و بخشی از فعالیت های مرتبط با صنایع نفت، کشاورزی و سلامت با آن گره خورده و به خمین جهت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در مدت برگزاری نمایشگاه نانو میزبان مسئولان مرتبط با صنایع یادشده نیز خواهد بود.

گفتنی است، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نانو روز پنجشنبه ۱۸ مهرماه با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران آغاز به کار کرده و تا ۲۱ مهرماه از ساعت ۹ الی ۱۷ در سالن های خلیج فارس و ملل میزبان بازدید کنندگان است.

انتهای خبر/


١١:١٨ - شنبه ٢٠ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٩٢٠    /    تعداد نمایش : ١٠٠٩BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.