جمعه ١٣ تير ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران، سد انحصار طلبی تبلیغات را شکاند


  چاپ        ارسال به دوست

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:

شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران، سد انحصار طلبی تبلیغات را شکاند

آقاپور با اشاره به مدیریت موفق یک سال گذشته در شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی گفت: یکی از اقدامات مثبت این نحوه مدیریت شکاندن سد انحصار طلبی تبلیغات نمایشگاه های ایران بود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران، معصومه آقاپور عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از نمایشگاه های برپا شده در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران، گفت: نماینده های مجلس شورای اسلامی به منظور اجرای وظیفه نظارتی خود هر کدام در طول سال از چندین نمایشگاه برگزار شده در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران بازدید می کنند و من هم در همین رابطه توانستم تا کنون از چندین نمایشگاه بازدید داشته باشم.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی افزود: مدیریت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران هیچگاه خودشان را از بخش خصوص جدا ندانسته اند و از تجربیات حضورشان در زمینه های تولید در برگزاری بهتر نمایشگاه های مرتبط با تولید داخل استفاده کرده‌اند که این امر گام مهمی در افزایش میزان صادرات غیر نفتی محسوب می شود.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید براین نکته که در طول سال های ۹۷ و ۹۸ به حضور پررنگ شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و شتابدهنده های حوزه های مختلف در نمایشگاه های داخلی بسیار چشمگیر بوده است، خاطرنشان کرد: این امر را می‌توان مرتبط با عملکرد مدیریت فعلی نمایشگاه بین المللی ایران دانست.

وی یادآور شد: شرکت های دانش بنیان استارت آپ ها و شتاب دهنده های حوزه های مختلف اقتصادی همواره در غربتی بودند که کسی فریاد آن ها را نمی شنید اما با حضور پررنگ تر این بخش ها در نمایشگاه های مختلف اقتصادی و تولیدی موجب شد که میزان فریاد این فعالیت ها کاسته شود و به صدا تبدیل شوند و این صداها با وجود هارمونی های فراوان به تعامل با یکدیگر بپردازند.

آقاپور با تصریح این مطلب که کنار هم نشاندن شرکت های دانش بنیان، صنعت، شتاب‌دهنده‌ها، دولت و مجلس در یک کشور در حال توسعه کار سختی است، عنوان کرد: با این حال مدیریت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در طول یک سال گذشته موفق به انجام این امر شده است.

عضو فراکسیون امید با اشاره به این مطلب که ما هنوز در کشورمان موفق نشده ایم تیم ورکینگ و کارگروهی را به درستی انجام بدهیم، تصریح کرد: با این حال شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی موفق به انجام بی حاشیه این امر شده  است.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی نقطه مثبت دیگر فعالیت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی در طول یک سال گذشته را شکستن سد انحصار طلبی تبلیغات در نمایشگاه‌های مختلف دانست و تاکید کرد: این اقدام شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی موجب شده تا شرکت‌های مختلف بتوانند در زمینه تبلیغات و ساخت غرفه های نمایشگاه ها حضور یابند و همین حضور متعدد شرکت‌ها رقابت قابل توجهی را ایجاد کرده است که در نهایت موجب شده غرفه ها و تبلیغات صورت گرفته در نمایشگاه های ایران چشم نواز باشند.

وی در پایان نمونه مدیریت در نمایشگاه های بین المللی ایران در طول یک سال گذشته را نمونه ای موفق در عرصه اقتصادی کشور دانست و گفت: امید است شاهد تعداد بیشتری از افراد این چنینی در بدنه اجرایی کشور باشیم تا با پوست اندازی بدنه مدیریت همراه شود.

انتهای خبر/


١٥:٣٢ - چهارشنبه ١ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ١٩٣٩    /    تعداد نمایش : ١٠٢٩BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.