يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > سه نمایشگاه "بین المللی" صبح امروز افتتاح شد


  چاپ        ارسال به دوست

سه نمایشگاه "بین المللی" صبح امروز افتتاح شد

صبح امروز سه نمایشگاه بین المللی  صنعت برق ، معدن و صنایع معدنی ماشین آلات و صنایع وابسته و ریتل شو افتتاح شد

همچنین نمایشگاه لجستیک و رنجیره  تامین و صنایع و تجهیزات وابسته نیز آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران با حضور رضا اردکانیان  وزیر نیرو و بهمن حسین زاده مدیرعامل نمایشگاه بین المللی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

 رشد چهار برابری حضور شرکت‌های دانش‌بنیان از شاخصه‌های این نمایشگاه است.

در این نمایشگاه ۴۱ شرکت دانش‌بنیان تولیدی به ارائه آخرین دستاوردهای خود در حوزه صنعت برق پرداخته اند.

500 شرکت فعال در زمینه‌های مرتبط با صنعت برق در این نمایشگاه حضور دارند که ۳۶ شرکت آن از ۱۳ کشور آلمان، ایتالیا، چین، روسیه، فرانسه، ژاپن، انگلستان، اسپانیا، سوئیس، بلژیک، ترکیه، فنلاند و لبنان حضور دارند.

 همچنین در این نمایشگاه بین المللی، کارگاه‌های آموزشی «هوشمندسازی شبکه برق کشور(اهداف و برنامه‌ها)»، «استانداردهای جهانی تولید برق حرارتی و استفاده از آن در نسل جدید نیروگاه‌های کشور» و «طرح‌های نوآورانه دانش تحریم» برگزار خواهد شد.

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران نهم تا دوازدهم آبان‌ از ساعت ۹ تا ۱۷  در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران پذیرای بازدیدکنندگان است.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق

همچنین در ادامه پانزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته با حضور جعفر سرقینی معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت  و خداداد غریب‌پور نیز معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران و و بهمن حسین زاده مدیرعامل نمایشگاه بین المللی  افتتاح شد.

این نمایشگاه در سه بخش اصلی اکتشاف، استخراج و فرآوری بر پا شده است.

در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی و ماشین آلات وابسته بیش از ۱۷۰ شرکت و واحد تولیدی داخلی و ۳۰ شرکت خارجی حضور دارند .

امسال شرکت کنندگان خارجی از جمله آلمان، چین، روسیه، لهستان و ترکیه در این نمایشگاه حاضر شده اند و شرکت های آلمانی و چینی به شکل گروهی  در این نمایشگاه مشارکت دارند.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی و ماشین آلات وابسته تا ۱۲ آبان ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران میزبان علاقمندان است.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته (Iran Conmin 2019)

شایان ذکر است، پنجمین نمایشگاه لجستیک و زنجیره تامین صنایع و تجهیزات وابسته و اولین نمایشگاه بین المللی ریتل شو نیز امروز توسط بهمن حسین زاده مدیرعامل نمایشگاه بین المللی افتتاح و آغاز به کار کرد.

پنجمین نمایشگاه لجستیک و زنجیره تامین، صنایع و تجهیزات وابسته

 

اولین نمایشگاه بین المللی ایران ریتیل شو (Iran Retail Show 2019)

انتهای خبر/


١٢:٤٥ - پنج شنبه ٩ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ١٩٤٥    /    تعداد نمایش : ٢٢١٦BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.