يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > دانش بنیان شدن تولید قطعات خودرو ضروریست


  چاپ        ارسال به دوست

دانش بنیان شدن تولید قطعات خودرو ضروریست

محمد فیضی نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین و عضو کمسیون برنامه و بودجه و کمسیون حمایت از تولید مجلس شورای اسلامی از چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو که از امروز به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران دایر شده است با  اشاره به اینکه بیش از 700 شرکت داخلی در این نمایشگاه حضور دارند گفت: شرکت های داخلی با عرضه محصولات خود بیانگر پویایی صنعت خودرو کشور هستند.

همچینن محمد فیضی  حضور 80 شرکت خارجی در این نمایشگاه را فرصت مناسبی برای به نمایش گذاشتن محصولات این شرکتها در ایران دانست و اذعان داشت : می توان با ایجاد ارتباط بین شرکت های خارجی و  شرکتهای ایرانی از دانش و تکنولوژی آنها بهره برد و سطح تبادلات علمی و تکنولوژی را افزایش داد.

فیضی گفت: استفاده از شرکت های دانش بنیان شدن باعث شکوفایی اقتصادی در کشور و همچنین این صنعت خواهد شد.

ایشان در پایان از مجموعه شرکت سهامی نمایشگاهها و مخصوصاً دکتر حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاهها نیز بواسطه تلاشها و زحماتشان در راستای برگزاری هرچه بهتر نمایشگاهها تشکر و قدردانی نمود.

انتهای خبر/


١٦:٥١ - شنبه ١٨ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ١٩٥٧    /    تعداد نمایش : ٧٧٥BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.