يکشنبه ٠٤ آبان ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > نوآوری تولید کننده ایرانی برای مقابله با شیوع کرونا در نمایشگاه


  چاپ        ارسال به دوست

نوآوری تولید کننده ایرانی برای مقابله با شیوع کرونا در نمایشگاه

 

یک تولید کننده ایرانی در وضعیت شیوع ویروس کرونا با تولید کاتالوگ های آنلاین از شیوع این ویروس توسط کاتالوگ های کاغذی جلوگیری می کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، شرکت آکپا ایران به عنوان یکی از تولیدکنندگان حاضر در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان دست به طراحی کاتالوگ آنلاین به منظور معرفی محصولات خود زده است.

این شرکت ظهر امروز جمعه 21 شهریور 99 در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با حضور بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران از کاتالوگ آنلاین محصولات خود رونمایی کرد.

غلامرضا حکیمی مدیرعامل شرکت آکپاد ایران در این رابطه گفت: ما برای معرفی محصولاتمان سالانه دو کاتالوگ 420 صفحه ای در خصوص در و پنجره ها و تجهیزات نمای ساختمان چاپ کرده و در اختیار بازدیدکنندگان از نمایشگاه قرار می دادیم اما امسال به دلیل مقابله با شیوع ویروس کرونا از طریق آلودگی کاتالوگ های کاغذی، دست به طراحی کاتالوگ های آنلاین زدیم.

وی با بیان این که این کاتالوگ ها را به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی به صورت آنلاین در وبسایت آکپاد ایران به نمایش گذاشته ایم، افزود: علاقه مندان می توانند این بروشورها را از طریق QR کد خریداری کنند.

گفتنی است، آکپاد ایران تولید کننده پروفیل های آلمانی با مشارکت شرکتی از ترکیه است که 55 نوع سیستم آلومینیومی ساختمانی را در شهرک صنعتی تبریز تولید و صادر می کند.

این شرکت در کل ایران دارای نمایندگی پخش است و محصولات خود را به کشورهای آلمان، استرالیا، ارمنستان، افغانستان، عراق، پاکستان و حاشیه خلیج فارس صادر می کند.  

 


١٣:٣٦ - جمعه ٢١ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ٢٢٤٤    /    تعداد نمایش : ٤٠٤BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.