شنبه ٢٢ مرداد ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری هشتمين نمایشگاه بین المللی کف پوش، موکت ، فرش ماشینی و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی برگزار گردید

برگزاری هشتمين نمایشگاه بین المللی کف پوش، موکت ، فرش ماشینی و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

ظهر امروز شنبه 13 شهریور ماه 1395 هشتمين نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

هشتمين نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته با حضور دکتر اسفهبدی معاون وزیر – رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

این گزارش حاکی است:

- در هشتمين نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته

تعداد 129 شرکت داخلی و 5 شرکت خارجی از 3 کشور شامل : تایوان، ترکیه و چین در فضای نمایشگاهی به وسعت 30,000 متر مربع حضور دارند که در زمینه توليد انواع کف پوش، موکت ، فرش ماشینی و ماشین آلات و قطعات و صنایع وابسته فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.

قابل ذکر است :

این نمایشگاه تا روز سه شنبه 16 شهریور ماه 1395 ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 12 ظهر تا 8 بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.


١٧:١٤ - شنبه ١٣ شهريور ١٣٩٥    /    شماره : ٨٤٧    /    تعداد نمایش : ٤٦٧٥BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.