سه شنبه ١٢ مهر ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار > اخبار نمایشگاههای خارجی 
اخبار > حضور پر اقتدار در اکسپو 2020 دوبی با همدلی و عزم ملی


  چاپ        ارسال به دوست

حضور پر اقتدار در اکسپو 2020 دوبی با همدلی و عزم ملی


جلسه ستاد اکسپو 2020 دوبی با حضور مشاور وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، اعضای هیأت مدیره و همچنین اعضای ستاد اکسپو برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، در ابتدای این جلسه هیأت اعزامی به اکسپو دوبی گزارشی از پیگیری ها و مذاکرات صورت گرفته بر تسریع روند ساخت و ساز پاویون جمهوری اسلامی ایران و همچنین جلسات برگزار شده با شرکت های پیمانکار طرف قرار داد پاویون و مقامات اکسپوی دوبی ارائه نمودند.
 
رئیس هیأت مدیره ومدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران با ابراز امیدواری از حضور قدرتمند ایران در اکسپو دوبی اظهار کرد: با پیگیری امور مربوط به اکسپو و برگزاری جلسات بصورت ویژه در زمان باقی مانده ، با همدلی و عزم ملی در این رویداد جهانی حضور پراقتدار خواهیم داشت.


دکتر زمانی افزود: رویداد جهانی اکسپو فرصت مناسب برای تعامل و گفت وگو در عرصه های مختلف برای ایران فراهم خواهد آورد که با دیپلماسی قوی می توانیم در جهت جذب سرمایه گذار و اشاعه فرهنگ و تمدن غنی ایرانی اسلامی اقدامات ارزنده ای انجام دهیم.

زمانی در ادامه با اشاره به مشکلات پیش آمده متأثر از کرونا در تاخیر اجرای پروژه و با تأکید بر لزوم همکاری سایر سازمان ها و وزارتخانه ها گفت: با مکاتبات و جلسات مستمرصورت گرفته امیدواریم روند آماده سازی این پروژه ملی با سرعت بیشتری انجام شود.

در ادامه این نشست هر یک از اعضای ستاد اکسپو دوبی گزارشی از عملکرد و اقدامات  انجام گرفته حوزه خود را تشریح کردند.
 
شایان ذکر است ، اکسپو 2020 دوبی به علت شیوع ویروس کرونا با یک سال تعویق از مهر ماه سال 1400 بمدت 6 ماه برگزار خواهد شد.


١٥:٤٠ - شنبه ١٥ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ٢٢٨٠    /    تعداد نمایش : ٢٢٩٧BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.