دوشنبه ٠٨ خرداد ١٤٠٢
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > تاکید بر گسترش روابط تجاری با کشور آلمان


  چاپ        ارسال به دوست

در دیدار عباس قبادی با هیات آلمانی مطرح شد

تاکید بر گسترش روابط تجاری با کشور آلمان

در دیداری که امروز با حضور پیتر برگلیتر (Peter Bergleiter) مدیرعامل شرکت ایماگ آلمان و عباس قبادی عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران انجام گرفت دو طرف بر گسترش و تسهیل روابط تجاری و نمایشگاهی دو کشور تاکید نمودند .

-به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

در این دیدار "پیتر برگلیتر" با اشاره به همکاری و مشارکت طولانی مدت شرکت ایماگ در نمایشگاههای ایرانی از جمله نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته (Iran Conmin) و دیگر نمایشگاهها این نکته را متذکر شد که با توجه به اعمال تحریمها در سالهای گذشته و اخیر شرکتهای زیادی از جمله شرکتهای بزرگ تجاری آلمانی مجبور به ترک و قطع رابطه با شرکتها و نمایشگاههای ایرانی شده اند ولی با وجود همه این مسائل شرکت ایماگ آلمان همچنان سعی کرده است که رابطه خوب خود را با طرف ایرانی حفظ کرده و آنرا بهبود بخشد .

وی همچنین از تلاش این شرکت جهت جلوگیری از قطع رابطه دیگر شرکتهای آلمانی با ایرانیان خبر داده و آنرا مایه افتخار شرکت خویش دانست چرا که به گفته وی شرکت ایماگ یکی از اعضاء نمایشگاه مونیخ بوده که این نمایشگاه جزء 5 نمایشگاه بزرگ جهان است و هرساله ایرانیان زیادی جهت مشارکت و بازدید از این نمایشگاه در زمینه های کشاورزی، الکترونیک، رباتیک و... به آلمان سفر میکنند و لذا توسعه روابط و حفظ آن برای این شرکت حائز اهمیت می باشد .

شایان ذکر است :

عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران نیز با ابراز خوشحالی از دیدگاه طرف آلمانی بیان داشت که با توجه به فعالیت بیش از 18 ساله شرکت ایماگ در ایران در زمینه های مختلف تجاری – نمایشگاهی و دیدگاه آینده نگر شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران ایشان بسیار مایل به حفظ، تداوم و توسعه همکاری با این شرکت بوده و تمام تلاش خود را در راستای بهبود سطح روابط فی مابین انجام خواهد داد .

قبادی همچنین بیان داشت که بعلت آنکه ایران یک تمدن بزرگ و کشوری پهناور بوده و به عنوان یک بازار هدف مناسب برای کشورهای اروپایی محسوب می شود اروپاییها اکثراً تمایل خوبی به برقراری ارتباطات تجاری با ایرانیان داشته و دارند که شرکت ایماگ نیز بعلت رابطه خوب و طولانی خود همواره از حمایت شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران برخوردار خواهد بود و مسایلی نظیر تحریم و... هیچگاه نخواهد توانست بر رابطه مناسب دو طرف تاثیر سوء بگذارد چراکه ما آماده ایم تا روابط خود را بدون محدودیت گسترش و حفظ نماییم .


١٦:٠١ - شنبه ٢١ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ١٤١١    /    تعداد نمایش : ٤٦٩٤BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.