چهارشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > بازدید مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران از خبرگزاری ایسنا


  چاپ        ارسال به دوست

صبح امروز صورت گرفت

بازدید مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران از خبرگزاری ایسنا

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده صبح امروز از بخشهای مختلف خبری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) بازدید کرد .

در این بازدید متقیان مدیرعامل این خبرگزاری میزبان مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاهها بود .

حسین زاده خبرگزاری دانشجویان ایران را یکی از رسانه های پیشرو و تاثیرگذار در کشور برشمرد و افزود: با گذشت دو دهه از فعالیت این خبرگزاری با تمام فراز و فرودها خط مشی خبرگزاری ایسنا حرفه ای و میانه رو بوده که قابل تقدیر است .

حسین زاده اظهار امیدواری کرد تا با همکاری این خبرگزاری اخبار صنعت نمایشگاهی بیش از پیش به اطلاع مخاطبان برسد چرا که اخبار ایسنا براساس اطلاعات موثق و به دور از حب و بغض تهیه و منتشر می شود .

در ادامه متقیان مدیرعامل خبرگزاری ایسنا با ابراز خرسندی از تفکر جدیدی که بر شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران حاکم شده تقدیر کرد و گفت: با توجه به تاثیر صنعت نمایشگاهی در حوزه تجارت ایسنا این آمادگی را دارد که در زمینه های مختلف با شرکت سهامی نمایشگاهها همکاری کند .

در ادامه حسین زاده از بخشهای مختلف خبرگزاری ایسنا از جمله بخش اقتصادی و ورزشی بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه تهیه و انتشار اخبار قرار گرفت .

انتهای خبر/


١٤:٣٥ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ١٥٩٠    /    تعداد نمایش : ٣٤٩٤BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.