دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری اجلاس بخش خاورمیانه و آفریقای UFI ‌/ دیدار حسین زاده با روسای انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی


  چاپ        ارسال به دوست

در مرکز تجارت جهانی دبی رخ داد

برگزاری اجلاس بخش خاورمیانه و آفریقای UFI ‌/ دیدار حسین زاده با روسای انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، نشست سالیانه بخش خاورمیانه و آفریقای انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی (یوفی) از روز 19 فروردین ماه به مدت دو روز و با حضور دکتر بهمن حسین زاده رییس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران در مرکز تجارت جهانی دوبی آغاز به کار کرد .‌

در این اجلاس که با مشارکت قریب یکصد نماینده از 16 کشور جهان، تعدادی از مدیران ارشد و اعضای هیأت مدیره یوفی ازجمله‌ کرگ نیومن رییس یوفی، ‌کای هاتندورف مدیرعامل یوفی، ‌آلبرت عون رییس بخش خاورمیانه و آفریقای انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی و ‌نیک ساویج مدیرمنطقه ای (خاورمیانه و آفریقا) یوفی تشکیل شد .

‌حسین زاده رییس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ضمن دیدار و گفتگو با هاتندورف مدیرعامل یوفی باتشریح اقدامات و فعالیت های نمایشگاهی در ایران، به برگزاری دومین نمایشگاه صنعت نمایشگاهی در تهران اشاره و اظهار امیدواری کرد تا سومین دوره نمایشگاه صنعت نمایشگاهی در سطح بین المللی و با قوت بیشتر در تهران برپا شود .

وی برلزوم گسترش ارتباطات با انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی (یوفی) تأکید و از مدیرعامل یوفی  برای حضور در سومین دوره از نمایشگاه صنعت نمایشگاهی در تهران دعوت کرد .

‌حسین زاده علاوه بر مذاکره با منتخبی از مدیران ارشد مراکز نمایشگاهی منطقه درحاشیه این اجلاس، با آلبرت عون رییس بخش خاورمیانه و آفریقای یوفی دیدار و با نیک ساویج مدیرمنطقه ای یوفی در حوزه خاورمیانه و آفریقا نیز پیرامون فعالیت ها و پیشرفت های صنعت نمایشگاهی ایران و رویکرد توسعه ارتباطات و همکاری های فیمابین بحث و تبادل نظر نمود .

نشست سالیانه بخش خاورمیانه و آفریقای انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی (یوفی) امروز سه شنبه بیستم فروردین ماه بکار خود پایان داد .

انتهای خبر/


١٢:٢٨ - سه شنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ١٦٠٥    /    تعداد نمایش : ٢٥٣٠BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.