چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > اهدا یک باب چادر سازه ای به مردم خوزستان توسط شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

اهدا یک باب چادر سازه ای به مردم خوزستان توسط شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

شرکت سهامی نمایشگاه­های بین المللی ج.ا.ایران یک باب چادر سازه ای برای اسکان سیل زدگان خوزستانی را تقدیم مردم شریف این استان کرد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه­های بین المللی ج.ا.ایران، دکتر بهمن حسین زاده مدیرعامل این شرکت صبح امروز به استان خوزستان سفر کرد تا در سفر به این استان یک باب چادر سازه ای به ابعاد 30 در 90 مترمربع  را به سیل زدگان عزیز خوزستانی اهدا کند تا به منظور نصب در سایت نمایشگاه بین المللی اهواز مورد استفاده قرار گیرد .

گفتنی است مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه­های بین المللی ج.ا.ایران در سفر به خوزستان در نشستی مشترک با دکتر سیدعلی بحرینی مقدم، معاون توسعه مدیریت، منابع و نیروی انسانی استانداری خوزستان حاضر شد که این نشست هم اکنون در محل استانداری خوزستان در حال انجام است .

در نشست مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه­های بین المللی ج.ا.ایران با معاون توسعه مدیریت، منابع و نیروی انسانی استانداری خوزستان آقایان جلیلی مدیرعامل شرکت نمایشگاه­های خوزستان-اهواز، نظری رئیس سازمان صنعت و معدن خوزستان و سیدحسین میرظفرجویان معاون امور فنی و مهندسی نیز حضور دارند .

لازم به ذکر است: با توجه به دستور صریح دکتر رضا رحمانی، مقام عالی وزرات نسبت به استفاده از ظرفیت سایت­های استانی برای اسکان هموطنان سیل زده، شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران تمام تلاش خود را برای کمک و همیاری هموطنان این مناطق مبذول داشت و در زمان بروز این سیل ها، ۴ کامیون حاوی کمک های انجمن های مرتبط با صنعت نمایشگاهی و شرکت سهامی نمایشگاهها را به سه استان سیل زده ارسال کرد .

این اقلام شامل وسایل بهداشتی، پتو، انواع کنسرو، شوینده و وسایل ضروری برای مردم مناطق سیل زده بود که ۲ دستگاه کامیون به استان خوزستان، یک کامیون به استان لرستان و یک دستگاه نیز به استان گلستان ارسال شد .

لازم به ذکر است که تلاش­های مجموعه نمایشگاه­های بین المللی ایران در کاهش بخشی از آلام و مشکلات هموطنان مناطق سیل زده با ارسال کمک­های بیشتر به این مناطق در ماههای آتی نیز ادامه دارد

انتهای خبر/


١٣:١٢ - سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ١٦٥٤    /    تعداد نمایش : ٢٢٩٧BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.