شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > تقدیر از فعالین بسیجی شرکت سهامی نمایشگاه ها توسط دکتر حسین زاده


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر صورت گرفت:

تقدیر از فعالین بسیجی شرکت سهامی نمایشگاه ها توسط دکتر حسین زاده

در سالروز آزادسازی خرمشهر از عملکرد فعالین بسیجی شرکت نمایشگاه­های بین المللی ایران تقدیر و قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه­های بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده در نشست مشترک مقامات شرکت سهامی نمایشگاه­ها با اعضای شواری مقاومت بسیج شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و سازمان توسعه تجارت ایران که به مناسبت آزادسازی خرمشهر برگزار شده بود، گفت: به نمایندگی از مقام عالی وزارت و اعضا و کارکنان این شرکت روز گذشته به خوزستان سفر کردم و همچون سالهای گذشته که همواره در کنار مردم عزیز و هموطنان گرامی مان در مناطق جنوبی کشور بودیم چادری را برای اسکان مردم عزیز سیل زده خوزستانی به آنها تقدیم کردم .

وی افزود: مردم عزیز خوزستان و شهرهای جنوبی کشور با مقاومت مثال زدنی در برابر دشمن متجاوز برگ زرینی را در تاریخ انقلاب و کشور از خود برجای گذاشتند و ما نیز باید با حمایت از این مردم، جانفشانی­ها و فداکاری­های آنها را پاس بداریم .

حسین زاده متذکر شد: مردم خوزستان، اهواز و جهادگران کشور در نهادهایی چون بسیج، سپاه و ارتش تلاش های بی امانی برای دفاع از این آب و خاک داشتند که شایان تقدیر و توجه است .

وی با اشاره به تاثیر آزادسازی خرمشهر بر ارتقای روحیه خودباوری ایرانیان گفت: این حرکت موجب شد تا مردم ایران با اعتماد به نفس بیشتری به رویارویی با مشکلات بپردازند و بدانند که حتی کارهای بزرگ نیز قابل تحقق و شدنی هستند .

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه­های بین المللی ج.ا.ایران گفت: آزادسازی خرمشهر روحیه ایثارگری را در کشور افزایش داد. موضوعی که در شرایط فعلی کشور امری واجب و ضروری است .

وی ادامه داد: خوشبختانه این روحیه در کشور وجود دارد. به ویژه در میان نیروهای وزارت صنعت، معدن و تجارت که در شرایط کنونی کشور در خط مقدم مواجه با توطئه های دشمن قرار دارند .

حسین زاده با اشاره با بازگشایی مجدد بخش گمرک شرکت سهامی نمایشگاه­ها خاطرنشان کرد: با این بازگشایی ما می توانیم در مسیر خنثی سازی بسیاری از حملات کشورهایی که اقتصاد کشورمان را مورد هدف قرار داده اند گام برداریم چرا که کالاهای نمایشگاهی هنوز مورد تحریم قرار نگرفته اند و ما می توانیم کالاهای موردنیازمان را از این طریق ترخیص کنیم .

وی افزود: بسیاری از مشکلات تجار و بازرگانان ایرانی، از طریق همین گمرک قابل حل و فصل و شدنی است

لازم به ذکر است که در پایان این مراسم از عملکرد فعالین بسیجی شرکت سهامی نمایشگاه­های بین المللی ج.ا.ایران و اقدامات آنها تقدیر شد .

انتهای خبر/


١٣:١٩ - چهارشنبه ١ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٦٥٦    /    تعداد نمایش : ١٣٨٢BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.