سه شنبه ٣٠ دی ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > پنجمین نمایشگاه ایمنی، آتش نشانی و امداد و نجات برگزار می شود


  چاپ        ارسال به دوست

پنجمین نمایشگاه ایمنی، آتش نشانی و امداد و نجات برگزار می شود

پنجمین نمایشگاه ایمنی، آتش نشانی و امداد و نجات پنجشنبه 18 مهرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران آغاز به کار می کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، پنجمین نمایشگاه تخصصی بهداشت، ایمنی، محیط کار، آتش نشانی، مدیریت بحران و امداد و نجات پنجشنبه 18 مهرماه با حضور تعدادی از مقامات کشور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی ایران آغاز به کار می کند.

سعید دولتشاهی مجری این نمایشگاه در خصوص ابعاد مختلف پنجمین نمایشگاه ایمنی، آتش نشانی و امداد و نجات، گفت: نمایشگاه HSE متشکل از 3 بخش Health, Safety, environment  به معنی بهداشت، ایمنی، محیط زیست  و آتش‌نشانی  است.

وی با بیان این که شرکت‌هایی که در نمایشگاه حضور دارند، جدیدترین تولیدات و تکنولوژی‌های روز را نمایش می‌دهند، افزود: مدیران HSE، ایمنی، آتش نشانی، مدیران بحران، امداد و نجات، مسئولین امدادی و ایمنی می‌توانند از این تکنولوژی‌ها بازدید داشته باشند.

دولتشاهی از مشارکت 70 شرکت از بزرگترین کمپانی‌های داخلی و نمایندگی بزرگترین کمپانی‌های بین المللی در فضایی بالغ بر 7 هزار مترمربع در 3 سالن در این نمایشگاه خبر داد و اظهارداشت: نمایشگاه امسال 60 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته که با توجه به همزمانی این نمایشگاه با چهار رویداد مهم دیگر از جمله نمایشگاه صنعت، فناوری‌های نانو، حمل و نقل شهری و لوله و اتصالات پیش بینی داریم که بازدیدکنندگان تخصصی در این نمایشگاه چند برابر سال‌های گذشته باشد.

رییس ستاد برگزاری پنجمین نمایشگاه HSE&FIRE یادآور شد: با همکاری  اتحادیه ایمنی و آتش نشانی تهران از سازمان‌هایی همچون سازمان آتش نشانی، سازمان امدادو نجات، جمعیت هلال احمر، سازمان مدیریت بحران، سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌ها و انواع سازمان‌هایی که درگیر مباحث امدادی و ایمنی کشور هستند برای حضور در این نمایشگاه دعوت به عمل آورده است.

نمایشگاه HSE در سالن‌های 27،7و 25 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران برگزار می‌شود که از ساعت 9 صبح تا 17 روزهای 18 تا 21 مهرماه میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

انتهای خبر/


١٠:٢٣ - سه شنبه ١٦ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٩٠٦    /    تعداد نمایش : ١١٣٩BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.