پنج شنبه ٠١ مهر ١٤٠٠
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > توجه ویژه به حمل و نقل هوشمند در برگزاری هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران مطرح کرد:

توجه ویژه به حمل و نقل هوشمند در برگزاری هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل

حسین زاده با اشاره به فعالیت 60 شرکت دانش بنیان در صنعت حمل و نقل کشور، گفت: در هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری بخش خاصی برای استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران با اشاره به اهمیت صنعت حمل و نقل در زندگی بشر امروز، گفت: در ایران نیز این صنعت جایگاه ویژه ای دارد و روند رشد آن بسیار چشمگیر بوده است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به بخش های مختلف صنعت حمل و نقل، گفت: حدود 90 درصد حمل و جابجایی کالا و مسافر در صنعت حمل و نقل برعهده حمل و نقل زمینی است و حمل و نقل های هوایی و دریایی نیز 10 درصد باقی این صنعت را تشکیل می دهند.

وی با بیان این که در سال گذشته به دلیل تحریم ها فشار زیادی به صنعت حمل و نقل کشور وارد شده است، افزود: از این رو شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران فرصت بسیار مناسبی در اختیار فعالان این صنعت قرار داده تا در کنار برگزاری هفدهمین نمایشگاه حمل ونقل و خدمات شهری بخشی از مشکلات این صنعت را رفع کنند.

حسین زاده برگزاری جلسات B2B در حاشیه این نمایشگاه را فرصت ویژه ای برای انعقاد قرارداد میان فعالان حوزه حمل و نقل دانست و تاکید کرد: قراردادهایی که در حاشیه این نمایشگاه 4 روزه به امضا می رسد می تواند بخش عظیمی از تعاملات حوزه حمل و نقل را به خود اختصاص دهد.

وی در ادامه توسعه حمل و نقل هوشمند را یکی از دستاوردهای ایران در سال های اخیر توصیف کرد و گفت: به همین دلیل بخش مشخصی در هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری به استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان در این زمینه اختصاص خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج. ا. ایران همچنین به بخش خدمات شهری در این نمایشگاه نیز اشاره کرد و افزود: خدمات حمل و نقلی که در تهران و با همکاری شهرداری پایتخت ارایه می شود در این نمایشگاه به بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد.

انتهای خبر/


١١:٠٩ - سه شنبه ١٦ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٩٠٧    /    تعداد نمایش : ١٦٩٤BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.