سه شنبه ٠١ مهر ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > روابط عمومی ها از فشار وارده بر وزارت صمت می کاهند


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی:

روابط عمومی ها از فشار وارده بر وزارت صمت می کاهند

حسین زاده با اشاره به نقش ویژه روابط عمومی ها در وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: روابط عمومی ها از فشار وارده بر وزارت صمت می کاهند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در نشست مدیران روابط عمومی های وزارت صنعت، معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران، گفت: به دلیل شرایط اقتصادی امروز کشور نگاه ها به سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت است و فشار زیادی از سوی این وزارتخانه تحمل می شود که نقش روابط عمومی ها از میزان این فشارها می کاهد.

وی با بیان این که تلطیف فضا و اطلاع رسانی مناسب میزان سختی های وزارت صمت تقلیل می دهد، افزود: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران به عنوان یکی از زیر شاخه های وزارت صنعت، معدن و تجارت ویترین اقتصادی جمهوری اسلامی ایران تلقی می شود و بخش روابط عمومی در این شرکت نقش ویژه ای ایفا می کند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: در سال رونق تولید، نمایشگاه  بین المللی ایران جلوه بسیار خوبی یافته و روش های نوین در برگزاری 90 نمایشگاه سالانه موفقیت های بسیار زیادی برای این شرکت و بخش تولید کشور رقم زده است.

انتهای خبر/


١٥:٢٩ - چهارشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ١٩٧٠    /    تعداد نمایش : ١١٤٨BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.